Jeden dzień i dwie wygrane z bankami na bardzo duże kwoty. Tym razem to Alior Bank musiał uznać wyższość naszych zarzutów. Często walczymy dla naszych Klientów o małe kwoty, ale nie czarujmy się, kiedy na stole leży kilkadziesiąt tysięcy złotych, chyba każdemu krew zaczyna szybciej krążyć. Jak widać adrenalina sprzyjała, kiedy nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika argumentowali podniesione w sprzeciwie zarzuty. Kolejny raz wykazaliśmy, że wiemy co i jak należy zrobić, aby osiągnąć sukces. Roszczenie Alior Banku zostało przez sąd oddalone w całości.

Wierzyciel: Alior Bank S.A.
Wysokość długu: 54.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Bank pozywa a Portal Dłużnika broni

Nie ma w naszej pracy nic piękniejszego jak możliwość przekazywania naszym Klientom dobrych wieści, w związku z prowadzonymi dla nich sprawami. Kiedy szukają u nas pomocy pozwani przez bank, widzimy, że towarzyszy im o wiele większy strach. Często zabezpieczeniem zaciągniętego na kilka, czy nawet kilkanaście lat kredytu jest nieruchomość. To w związku z obawą o utratę dachu nad głową panika jest niewspółmiernie większa. Profesjonaliści w oddłużaniu z naszej Kancelarii doskonale to rozumieją. Staramy się na początku rozmowy prowadzonej podczas konsultacji prawnej, zapanować nad emocjami i tak pokierować rozmową, aby nabrała ona konstruktywnych kształtów. Jak wielokrotnie powtarzamy, emocje nie są dobrymi doradcami. W sprawach finansowych należy zachować trzeźwość umysłu i rozsądek.

Dlatego, kiedy zostaniecie Państwo pozwani przez bank, bez względu na dochodzoną pozwem kwotę, zalecamy skorzystać z porady specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Jesteśmy doświadczoną Kancelaria prawną i specjalizujemy się w tego typu sprawach. Bardzo dokładnie wyjaśnimy jak mają się sprawy i wskażemy sposoby wyjścia z trudnej sytuacji. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc. Ale i my nie jesteśmy cudotwórcami. Tak gdzie jest szansa na obronę walczymy do końca.

Alior Bank wypowiedział umowę kredytu i skierował ją do sądu

Alior Bank wypowiedział umowę kredytu i skierował ją do sądu. Wcześniej przez wiele miesięcy nasi Klienci próbowali się bezskutecznie porozumieć z Bankiem. Bez efektu niestety. Gdy sprawa trafiła do sądu nasi Klienci skierowali się o pomoc do Portalu Dłużnika. Jak pokazuje poniższy wyrok jesteśmy skuteczni. Sąd powództwo oddalił w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Alior Bank wypowiedział umowę kredytu