Coraz częściej Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika reprezentują naszych Klientów nie jako dłużników tylko jako pozywających. Dzieje się tak za sprawą licznych przedłużeń, których dokonywali odraczając termin spłaty całego zobowiązania. Orzecznictwo w tej dziedzinie jest już ugruntowane i wielu konsumentów decyduje się na pozywanie swoich byłych pożyczkobiorców. Nasi specjaliści bardzo skutecznie w tym pomagają. Poniżej kolejny taki wyrok, odzyskaliśmy od Vivus wpłaty za przedłużenia.

Pozwany: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: 5.138,70 zł
Zadanie: Odzyskanie pieniędzy za przedłużenia
Uzyskany efekt: Wyrok sądu nakazujący zwrot pieniędzy za przedłużenia

Zwrot za przedłużenia jest możliwy

Nie jesteśmy zuchwali, ani nie namawiamy nikogo do niecnych uczynków. Działamy zgodnie z prawem i zachęcamy dłużników do odzyskiwania pieniędzy od swoich dawnych wierzycieli, tam gdzie się one im należą. Bo przecież jak pokazują niezaprzeczalne fakty, zawyżone koszty zaciąganych zobowiązań, przedłużenia, czy refinansowania są tym co powinno wrócić do pożyczkobiorcy. Niestety firmy pożyczkowe bardzo nie lubią rozstawać się już raz skasowanymi pieniędzmi.

Są bardzo nieprzychylne do rozwiązywania tego typu sporów na drodze polubownej. Na wezwania do zwrotu w zasadzie zawsze odpowiadają negatywnie. Na tym rynku finansowym, można na palcach jednej ręki policzyć tych, którzy rozumieją, że ich opór nie zda się na nic. Że i tak będą musieli prędzej czy później oddać swoim byłym Klientom pieniądze, które zostały przez nich  pobrane i zamiast pomniejszać kwotę zadłużenia, zasilały konto firmy. Przecież w ten sposób łamali prawo, narażając ich na rolowanie długu i wpadnie w jeszcze większe kłopoty finansowe.

Dlatego będziemy ciągle wracali do tego tematu i uświadamiali pożyczkobiorców co jest należne ich wierzycielowi, a co nie. Jak można zobaczyć, specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, skutecznie pomagają odzyskiwać pieniądze od firm pożyczkowych. Zachęcamy do sprawdzenia swoich spłaconych zobowiązań. Prawdopodobnie okaże się, że macie Państwo sporo pieniędzy do odzyskania. Wtedy nie ma nad czym myśleć, tylko brać się do roboty. Służymy profesjonalną pomocy we wnoszeniu pozwów, prowadzeniu sprawy o odzyskanie nienależnie pobranych opłat.

Vivus zwraca pieniądze za przedłużenia

Kolejna sprawa, kiedy pokazujemy dłużnikom, gdzie lokowali przez lata swoje pieniądze. Przedłużanie chwilówek wielu z nich wpędziło w niezłe kłopoty. Ale przyszedł czas, aby role się odwróciły. Dzięki pomocy specjalistów z Portalu Dłużnika, nasza Klientka odzyskała ponad 5200 zł od firmy Vivus.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wpłaty za przedłużenia

wpłaty za przedłużenia