Temat długów wraca jak bumerang i jak bumerang wracają kolejne wygrane sprawy. Spółka Profi Credit żądała nakazem zapłaty wydanym przez sąd w postępowaniu nakazowym z weksla od naszego Klienta prawie 4000 zł. Zdaniem naszych prawników z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, zobowiązanie wobec firmy pożyczkowej zostało uregulowane. Naliczone koszty pozaodsetkowe były niewspółmierne do udostępnionej Panu Czarkowi kwoty. Niestety, wiele zadłużonych osób nie ma pojęcia, że pożyczając pieniądze w instytucjach pozabankowych, narażają się na nieuczciwe praktyki i są obciążani nienależnymi opłatami. Nieświadomi płacą i płaczą do póki mogą „załatwiać” pieniądze. Znając sytuację, nasi specjaliści w oddłużaniu mogli podjąć działania, czyli wnieść zarzuty od nakazu zapłaty, odpowiednio je argumentując, wnieść o wstrzymanie wykonalności nakazu i czekać na rozstrzygnięcie sądu. Zapadł wyrok na jaki liczyliśmy, czyli oddalający powództwo Profi Credit w całości.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 4.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Łatwy dostęp do pożyczek pozabankowych

Ubolewamy nad tym, że od wielu lat proces zaciągania pożyczek staje się coraz bardziej uproszczony. Dzięki powszechnemu dostępowi do internetu zniknęły bariery, które często uniemożliwiały klientom staranie się o pożyczki i co się z tym ściśle wiąże, wpadanie w długi. A nawet jeżeli były to nie przybierały takich rozmiarów jak teraz. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby złożyć wniosek o chwilówkę. Wszystkie formalności szybko i bezproblemowo można załatwić w sieci. A zresztą nie czarujmy się. Wymagania co do potencjalnych Klientów zostały zminimalizowane, że w zasadzie odmowy zdarzają się naprawdę sporadycznie.

Jeżeli nie przez sieć to “doradca” przyjedzie do Ciebie. Umówisz się gdzie będziesz chciał. W domu, pracy, kawiarni czy nawet w samochodzie konsultanta. Dla parabanku nie ma to najmniejszego znaczenia. Liczy się kolejny złapany Klient, który ma przynosić zyski. A jak wiemy zyski są ogromne, bo i koszty takowych pożyczek niejednego mogłyby porazić.

Temat długów wraca jak bumerang

Kiedy przejęliśmy sprawę Pana Czarka, nasz Mecenas zapoznał się z dokumentami, ustalił plan działania i zaczął wcielać go w życie. Efektem jego pracy jest wyrok, który zapadł w sprawie z powództwa Profi Credit. Oddalenie w całości roszczenia firmy pożyczkowej zapewni naszemu Klientowi spokój i w końcu skończą się w jego domu nieprzyjemne wizyty windykatorów terenowych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Temat długów

Temat długów