Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika ponownie czują ogromną satysfakcję z faktu, że mogli skutecznie pomóc kolejnej osobie, która została niesłusznie pozwana o zapłatę. Tym razem to spółka QCS z Warszawy dochodziła od naszego Klienta prawie 1300 zł. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa niezwłocznie zabraliśmy się do pracy. W pierwszej kolejności wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie podjęliśmy się obrony procesowej w sądzie rejonowym. Nasze stanowisko przekonało sąd i pozew QCS Sp. z o.o. został oddalony w całości.

Wierzyciel: QCS Sp.z o.o.
Wysokość długu: ok. 1.300,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Wierzyciele wtórni

Gros naszych Klientów to Ci, którzy szukają pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika z chwilą, kiedy odbierają nakaz zapłaty wydany przez sąd. Mają także problemy z wierzycielami wtórnymi. Bardzo często dowiadują się, że ich dług został sprzedany właśnie w chwili, kiedy odbierają przesyłkę z sądu. Dodatkowym stresem jest fakt, że nie umieją „zlokalizować” podmiotu widniejącego jako pozywający.

Nas jako specjalistów w oddłużaniu nie dziwi ten fakt. Obecnie obok znaczących graczy na rynku obrotu wierzytelnościami, istnieje bardzo duża ilość pomniejszych podmiotów, które także skupują długi i następnie dochodzą ich na drodze sądowej. Ciągle jest tutaj ogromna rotacja. Jedne się łączą inne „przybywają”do nas z zagranicy, zmieniają nazwy, a to znowu powstają zupełnie nowe, próbując zaistnieć na tym specyficznym rynku finansowym o ściśle określonym profilu działalności. Nastawieni na zakup od banków, firm pożyczkowych i innych instytucji niewygodnych długów, próbują na tym zarobić. Musimy stwierdzić, że jest to całkiem intratny interes i udaje się im kosić całkiem niezłą kasę.

Proszę Państwa, jeżeli los pokierował Waszym życiem tak, że staliście się dłużnikami, a Wasze zaległe zobowiązania zaczynają trafiać do sądów, nie pozwólcie, aby żyły one swoim życiem. Miejcie świadomość, że przed większością tego typu roszczeń można się skutecznie bronić. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, służą wtedy profesjonalną pomocą.

Pozew QCS Sp. z o.o.

Problem związany z wierzycielami wtórnymi głównie polega na tym, że dochodzą oni nienależnych lub zawyżonych roszczeń. Zadanie Mecenasów z Portalu Dłużnika polega na wykazaniu w pismach procesowych tych nieprawidłowości. Jak można się przekonać czytając nasze artykuły, bardzo często to się nam udaje. Przekonała się o tym spółka QCS z Warszawy, która przegrała sprawę w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty z powództwa QCS