Należy zdawać sobie sprawę, że każda nawet najmniejsza pożyczka jest poważnym zobowiązaniem finansowym, które powinno zostać przez nas uregulowane w terminie. Szybkie pożyczki online są dla wielu konsumentów pułapką, z której potem sami nie są w stanie się wyplątać. Wtedy wielu szuka pomocy u naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Należy zaznaczyć, że nie pomagamy w obchodzeniu prawa, tylko walczymy, aby to prawo było przestrzegane. W tej sprawie roszczenie Nobiles 2 było mocno wątpliwe, co wykazaliśmy w sądzie. Ten oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: P.H.U. Nobiles 2
Wysokość długu: ok. 2.800,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybkie pożyczki przez internet przybierają formę epidemii

Szybkie pożyczki przez internet są chorobą, która toczy, zżera od środka dużą część naszego społeczeństwa. Są jak plaga, epidemia, rozprzestrzeniająca się w niekontrolowany sposób. Stanowią źródło wielu ludzkich tragedii. Sami już czasami się w tym gubimy, poznając przyczyny wpadania w długi. Czasami są to rzeczywiście ludzie bez wyjścia, bez pracy, schorowani, ludzie nie mający pieniędzy i nie mogący liczyć na pomoc bliskich. To w jakiś sposób jesteśmy w stanie ogarnąć. Ale w sytuacji, kiedy młode, wykształcone, pełne energii osoby zapożyczają się w firmach pożyczkowych, aby spełniać jakieś swoje zachcianki jest poza naszym zasięgiem.

To gonienie króliczka, kończy się wpadnięciem w długi na samym starcie. Podcięcie skrzydeł jest bardzo bolesne i wyjątkowo brutalne. Wielu z nich nie wytrzymuje presji i załamuje się. Dobrze, kiedy znajdzie wsparcie i skończy się jedynie na depresji. Ale z ogromną przykrością musimy stwierdzić, że znane są nam i te najgorsze przypadki, kiedy przez długi młodzi ludzie odbierają sobie życie. Tylko dłużnicy wiedzą z czym przychodzi się im mierzyć każdego dnia.

Nasi prawnicy z Portalu Dłużnika, rozmawiając codziennie z Klientami są coraz bardziej przerażeni. Skala zadłużania ma ciągle tendencję wzrostową. A przecież my sami prowadzimy, zresztą nie tylko dla dłużników, stronę Portal Dłużnika, gdzie nie tylko dajemy nadzieję na obronę przed niezasadnymi roszczeniami, ale także edukujemy i przestrzegamy.

Roszczenie Nobiles 2

Nasza młoda Klientka jest ofiarą gonienia za tym na co jeszcze nie było jej stać. W konsekwencji zaciągnęła kilka pożyczek, w tym jedną w Nobiles 2. Dzięki naszej pomocy uwalnia się od długów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Roszczenie Nobiles 2

Roszczenie Nobiles 2