Wypowiedziany kredyt w Alior Banku o mały włos nie doprowadził do ruiny Panią Kamilę. Ponoć Cyganka spojrzy w karty i prawdę Ci powie, ale u nas nie ma tego „ponoć”. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika spojrzą w papiery związane ze sprawą i rzeczywiście powiedzą dłużnikowi jak się rzeczy mają. Konkretnie, rzetelnie i merytorycznie przeanalizują każdy pozew, załączniki i wszystko co znajduje się w posiadaniu pozwanego. Tym razem sąd zgodził się z naszymi zarzutami, trafną argumentacją i oddalił w całości ogromne roszczenie banku na 120000 zł. Cóż pozostaje nam dodać? Cieszymy się razem z naszą Klientką.

Wierzyciel: Alior Bank S.A.
Wysokość długu: 120.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zostałeś pozwany przez bank? Pozwól sprawdzić specjalistom z Portalu Dłużnika co jest w papierach

Dłużniku, kiedy Twoim przeciwnikiem w sądzie jest bank nie poddawaj się i nie zakładaj z góry, że już nie masz wyjścia. Kiedy odbierzesz nakaz zapłaty zwróć się do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Poprzez nasze Biuro Obsługi Klienta umów się na konsultację prawną, a my poddamy analizie wszystkie dokumenty w sprawie i powiemy Ci jakie masz szanse. Ważne jest, aby odpowiednio przygotować się do takiego spotkania lub rozmowy. Czasami jeden dokument może zadecydować, że sprawa będzie szła w kierunku oddalenia lub ograniczenia powództwa. Przyszykuj wszystko: nakaz zapłaty, pozew wraz z załącznikami, potwierdzenia dokonywanych płatności, pisma, e- maile przychodzące od wierzyciela. Nigdy nie wiemy, w którym miejscu będzie można znaleźć punkt zaczepienia, aby móc obrać właściwą linię obrony.

Często nasi Klienci naciskają na prowadzenie negocjacji, ale to my jako profesjonaliści w dziedzinie oddłużania będziemy wiedzieli najlepiej jaką drogę wybrać. Dlatego tak ważne jest, abyśmy mogli poznać dokumenty Twojej sprawy i jeżeli będzie to możliwe skutecznie obronić przed roszczeniem

Wypowiedziany kredyt w Alior Banku

Alior Bank wnosząc pozew o zapłatę do sądu był przekonany, że Panią Kamilę przytłoczy dochodzona kwota i podda się bez walki. Na szczęście kobieta nawiązała kontakt z naszą specjalizującą się w oddłużaniu kancelarią Portal Dłużnika. Jeszcze nie otwieramy szampana, czekamy na uprawomocnienie się wyroku. W razie wniesienia apelacji przez powoda, walczymy dalej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wypowiedziany kredyt w Alior Banku