Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika obronili naszego Klienta przed zawyżonym roszczeniem. Wierzyciel, firma pożyczkowa Optima, domagał się od Pana Konrada prawie 2.900 zł. W trakcie analizy dokumentów, ta kwota od razu wydała się nam zupełnie nierealna. Pozostało wykazać to w sądzie. Jak widać udało się to nam z sukcesem. 

Wierzyciel: Optima Sp.z.o.o.
Wysokość długu: ok. 2.900,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kwoty kapitału 430 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

Wyjdziesz z długów jeżeli naprawdę Ci na tym zależy

Zobowiązania finansowe w obecnych czasach zaciąga się wyjątkowo szybko, ale ich spłata trwa niestety długo. Wychodzenie z długów to trudne i bardzo żmudne zadanie. Bez przygotowania odpowiedniej strategii, cały nasz wysiłek może okazać się nieskuteczny i może doprowadzić do jeszcze większej eskalacji problemu, niż do osiągnięcia zamierzonego efektu. Dlatego wygrać ze swoim zadłużeniem mogą wyłącznie osoby, którym naprawdę na tym zależy i które zdecydowały się na pomoc wyspecjalizowanej w tej dziedzinie kancelarii. Jednocześnie należy zdawać sobie sprawę, że nie uda się zapanować nad zadłużeniem nawet najlepszym specjalistom, jeśli dłużnik nadal będzie dokładał coraz to nowe zobowiązania.

Największą zmorą zadłużonych jest brak pieniędzy. Dzięki profesjonalnej pomocy w oddłużaniu specjalistów z Portalu Dłużnika, jesteśmy w stanie tak pokierować całym procesem oddłużania, aby dać dłużnikowi trochę czasu na zbudowanie poduszki finansowej. Niestety, walka z długami wymaga ogromnych poświęceń i jednocześni bardzo dużej mobilizacji.

Uważamy, że osoba, która jest rzeczywiście bardzo zmotywowana do pozbycia się długów, może znaleźć dodatkową pracę i dzięki temu zwiększyć swoje dochody. Często też w naszych domach zalegają wartościowe rzeczy, które nie są do niczego potrzebne. Kupione pod wpływem impulsu, bo modne, bo na topie. Teraz stoją zakurzone i nikomu niepotrzebne. Jak się okazuje, mogą stanowić całkiem spory dodatkowy zastrzyk gotówki, który odłożony, może za jakiś czas bardzo nam pomóc i nawet uchronić nas przed egzekucją komorniczą.

Firma pożyczkowa Optima przegrywa w sądzie

Nikt nie obiecuje, że wychodzenie z długów będzie świetną przygodą, a wręcz przeciwnie. Mecenasi z Portalu Dłużnika podczas rozmów z naszym Klientami, przygotowują ich na różne scenariusze i czekający ich bardzo ciężki czas. Wszystko zależy od konkretnego Klienta i sprawy. Pan Konrad wie jak to jest, ale też zna cel i widzi wyniki prowadzonych przez nas działań. W tej sprawie, firma pożyczkowa Optima przegrała w części sprawę o 2900 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Firma pożyczkowa Optima