Drodzy dłużnicy, kiedy zostaniecie pozwani przez firmę pożyczkową, nie stawiajcie się z góry na przegranej pozycji. Jak pokazują prezentowane na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika wyroki, w zdecydowanej większości na takiej nie jesteście. Oczywistym jest, że nie wszystko udaje się oddalić w sądzie, ale jak możecie się przekonać, bardzo dużo spraw jest do wygrania. Taką właśnie sprawą była ta z powództwa Profi Credit. Wierzyciel dochodził nakazem zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla aż 15.000 zł. Pan Wiktor nie miał wątpliwości, gdzie ma zwrócić się o pomoc. Zaufanie, którym obdarzył naszych specjalistów w oddłużaniu, znalazło odzwierciedlenie w wyroku, który wydał sąd. Oddalił on roszczenie Profi Credit w całości, dorzucając jeszcze pozywającemu  koszty procesu.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A. 
Wysokość długu: ok. 15.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Oddłużanie zostaw specjalistom z Portalu Dłużnika

Kiedy brakuje pieniędzy i nagle pojawiają się nieprzewidziane wydatki, albo chcemy spełnić jakieś swoje marzenia, coraz częściej konsumenci sięgają po pożyczki w instytucjach pozabankowych. Otrzymanie jej jest nawet prostsze niż wśród rodziny, czy znajomych. Nikomu nie musimy mówić na co i po co są nam potrzebne te pieniądze. Nikt nie będzie zadawał niewygodnych pytań. Procedury zostały zredukowane do minimum i bardzo szybko cieszymy się dodatkową gotówką. Zapewne, wtedy nie zastanawiamy się nad konsekwencjami kiedy okaże się, że nie jesteśmy w stanie spłacić zobowiązania. Problemy pojawiają się później, gdy budzimy się nie z jedną ale z kilkoma lub kilkudziesięcioma chwilówkami. Bo przecież nie mieliśmy na spłatę tej pierwszej i wzięliśmy następną, żeby spłacić tą pierwszą a potem następną i pętla gotowa. Teraz trzeba dużo czasu, aby móc wyjść na prostą i uwolnić się od uniemożliwiających normalne życie długów.

Proszę nam uwierzyć, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Z długami też można sobie poradzić, ale pod warunkiem, że całym procesem zajmą się specjaliści w tej dziedzinie. A tylko tacy pracują w kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika.

Profi w natarciu i kolejna wygrana w sądzie

Prowadząc proces oddłużania nasi specjaliści z Portalu Dłużnika wykorzystują w swojej pracy różne formy. Ale w tej prezentowanej dzisiaj, ani myśleliśmy podejmować się negocjacji. Po analizie dokumentów nasze stanowisko było jednoznaczne. Czekamy na sąd! Kiedy dopełniliśmy wszystkich formalności związanych z podjęciem współpracy, mogliśmy zgodnie z literą prawa reprezentować naszego Klienta w sporze z Profi Credit. Poniżej prezentujemy wyrok jaki zapadł w tej w sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profi w natarciu

Profi w natarciu