Zanim przedstawimy stanowisko w danej sprawie i możliwy przebieg wydarzeń, prawnicy z Portalu Dłużnika muszą mieć pewność, że nic nie umknęło ich uwadze. Dlatego nasi specjaliści w oddłużaniu nigdy nie rokują tylko po tym co przekazała im osoba zadłużona. Muszą bardzo szczegółowo przeanalizować dokumenty i dopiero wtedy gotowi są zająć stanowisko w konkretnej sprawie i przedstawić plan działania. Nie inaczej było, kiedy Pan Janusz skontaktował się z naszą kancelarią prosząc o pomoc. Zmobilizował go do działania nakaz zapłaty na sumę 2000 zł, który został mu dostarczony przez sąd. Został pozwany przez ID Finance i naszym zdaniem należało się bezwzględnie bronić, ponieważ na nasze oko roszczenie było niezasadne. Jak się okazuje mieliśmy rację. Poniżej oddalający wyrok w sprawie z Money Man.

Wierzyciel: ID Finance Poland Sp. z o.o.  
Wysokość długu: ok. 2.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Oddłużanie to wielka odpowiedzialność, którą Portal Dłużnika bierze na swoje barki

Są dłużnicy, którzy nie zdają sobie sprawy z jak wielką odpowiedzialnością wiąże się praca naszych specjalistów w oddłużaniu. Niektórym wydaje się, że prowadząc działalność już tyle lat, możemy działać jak automaty. Niestety, nie jest tak, a nawet nie ma prawa tak być. Szukający pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej, oczekują od nas pracy na najwyższym poziomie, fachowości, szczerości, dyskrecji. Bo przecież po to zwracają się do wyspecjalizowanych fachowców, aby mieć pewność, że zostanie zrobione w ich sprawach wszystko co tylko będzie możliwe.

My ze swojej strony możemy Państwa zapewnić, że do każdego problemu związanego z długami podchodzimy indywidualnie i bardzo poważnie. Wykorzystujemy cały tkwiący w naszym zespole potencjał, specjalistyczną i ogólną wiedzą prawniczą, doświadczenie, aby móc jak najskuteczniej pomagać dłużnikom. Nigdy nie budzimy złudnych nadziei. Podstawą naszej pracy jest racjonalne, obiektywne i uczciwe podejście. Najpierw solidna analiza dokumentów, a dopiero potem jesteśmy w stanie powiedzieć co może z tego wyniknąć.  Jednocześnie zawsze zaznaczamy, że ostateczna decyzja zależy od sądu i od wyroku jaki zostanie wydany w konkretnej sprawie. Walczymy do końca, wykorzystując wszystkie dostępne prawem narzędzia.

Wyrok w sprawie z Money Man

Wyrok, który zapadł w sprawie z powództwa Money Man w sprawie w zasadzie mógł być tylko jeden. Jak widać poniżej, sąd w całości podzielił nasze stanowisko przedstawione w pismach procesowych. Powództwo zostało oddalone w całości a ID Finance obciążone kosztami procesu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w sprawie z Money Man

Wyrok w sprawie z Money Man