W wielu przypadkach pomoc kancelarii oddłużeniowej okazuje się być nieoceniona. Nasi specjaliści nie zasypują gruszek w popiele i non stop rozwijają swoją wiedzę, zdobywają nowe umiejętności. Jednocześnie mają świadomość, że analizując setny raz umowę zawartą przez naszego Klienta z wierzycielem, z którym spotykamy się w sądzie nader często, nie mogą sobie pozwolić na rutynę. Jesteśmy bardzo uważni i czujni a wszystko po to, żeby móc skutecznie prowadzić oddłużanie. W dzisiejszej sprawie z Profi Credit poddaliśmy ponownie analizie nową umowę. Po wniesionych zarzutach, sąd nakazał dopłatę do niespłaconego kapitału i oddalił roszczenie w pozostałym zakresie.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 14.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału pożyczki, powództwo oddalone w pozostałym zakresie

Pomoc kancelarii oddłużeniowej

Nasz zespół adwokatów, radców prawnych, aplikantów adwokackich i radcowskich od lat specjalizuje się w sprawach związanych z oddłużaniem. Zazwyczaj zaczynamy od analizy dokumentów. Ustalamy zindywidualizowaną strategię działania. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi i natychmiast reagujemy na wszystkie telefony i wiadomości wysyłane do naszej Kancelarii. Aby usprawnić kontakt z Klientami, powołaliśmy do życia Biuro Obsługi Klienta, aby móc zapewnić Państwu szybki kontakt i fachową obsługę. Pomagamy m.in. w sprawach związanych z chwilówkami, parabankami, wypowiedzianymi umowami kredytowymi, egzekucją komorniczą, czy dotyczących upadłości konsumenckiej. Prowadzimy negocjacje z wierzycielami na wielu płaszczyznach. Służymy profesjonalną pomocą na każdym etapie sprawy i prowadzimy je od początku do końca.

Dla nas nie ma znaczenia, że mieszkasz na drugim końcu Polski. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli Ci pomóc. Możemy wszystko ustalić nie narażając Klienta na dodatkowe koszty związane z dojazdem. Jesteśmy otwarci na wszelkie dostępne formy komunikacji.

Profi Credit

W wielu sprawach pomoc kancelarii oddłużeniowej okazuje się nieoceniona. Prawnicy z Portalu Dłużnika wykorzystali swoje umiejętności w oddłużaniu w kolejnej sprawie. Zapoznali się z dokumentami i zmierzyli z pozwem Profi Credit. A efekt ? Tylko dopłata do kwoty pożyczonego kapitału, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie  i zasądzenie od Powoda zwrotu kosztów procesu.

Inna wygrana ostatnio sprawa z Profi Credit:

Wygrany proces o 15 000 zł

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc kancelarii oddłużeniowej

Pomoc kancelarii oddłużeniowej