Era Internetu umożliwiła Klientom naszej kancelarii oddłużeniowej zaciąganie szybkich pożyczek online. Z drugiej strony jest też źródłem praktycznych informacji. To właśnie tam wielu dłużników znajduje skuteczną pomoc. Czytając zamieszczane przez nas artykuły i wyroki dowiadują się, że powinni bronić się przed pozwami. Kiedy nasza Klientka została pozwana przez Centrum Rozwiązań Kredytowych, właśnie w sieci znalazła drogę do Portalu Dłużnika. Wzięta przez nią pożyczka w Szybkiej Gotówce była wielokrotnie refinansowana. Wykazaliśmy abuzywność mechanizmu refinansowań, że są metodą stosowaną przez firmy pożyczkowe, aby obchodzić narzucone przez prawodawcę limity kosztów pozaodsetkowych, Sąd podzielił nasze stanowisko i oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szukaj pomocy w oddłużaniu, ona sama do Ciebie nie przyjdzie

Bierność w żadnej sytuacji nie jest dobrym wyjściem. A jeżeli już chodzi o długi to wręcz jest niedopuszczalna. Doprowadza, do sytuacji, że nawet nie potrzebujemy sądu, aby z góry skazać się na porażkę. Dłużnik musi wykazać się inicjatywą i co najważniejsze chęcią walki z zadłużeniem. Zdanie sobie sprawy z powagi sytuacji i podjęcie decyzji o szukaniu specjalistycznej pomocy jest momentem przełomowym, który już sam w sobie rozpoczyna oddłużanie.

Dłużniku, wyjdź naprzeciw problemowi. Spójrz w końcu prawdzie w oczy i podejmij właściwe działania. Wystarczy już tych błędnych decyzji, które doprowadziły Cię do tego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Teraz czas się otrząsnąć i zrobić to co uratuje twoje życie. Ale to Ty musisz zrobić pierwszy krok i nawiązać kontakt ze specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Prawnicy z naszej kancelarii będą mogli ujarzmić twoje długi, dopiero wtedy, kiedy o nich się dowiedzą. Więc nie czekaj aż Twój dług jeszcze się powiększy tylko skontaktuj się z nami a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Centrum Rozwiązań Kredytowych

Nie liczy się odległość jaka dzieli Państwa od naszej Kancelarii. Nie musicie narażać się na koszty związane z dojazdem. Możemy porozumiewać się na różne sposoby, czy to telefonicznie czy drogą elektroniczną.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Centrum Rozwiązań Kredytowych

Centrum Rozwiązań Kredytowych