Otrzymaliście Państwo z sądu nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym z powództwa Innovatio Risk Solutions? Nie wpadajcie w panikę. Na wniesienie sprzeciwu macie 14 dni od daty doręczenia listu poleconego z sądu. Jeżeli sami nie wiecie jak  napisać sprzeciw i jakie wnieść zarzuty lub macie obawy, że zrobicie to nieprofesjonalnie, zapraszamy do skorzystania z pomocy prawników z Portalu Dłużnika, którzy od kilkunastu lat oddłużają Polaków. Wierzyciel tylko czeka na najmniejszy błąd z Państwa strony, aby móc go sprytnie wykorzystać w sądzie przeciwko Wam. Dlatego najrozsądniej będzie, tak jak zrobił to Pan Piotr, zwrócić się o profesjonalną pomoc do naszej kancelarii prawnej. 

Wierzyciel: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wysokość długu: ok. 2000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Czy zawsze pierwszym pismem z sądu jest nakaz zapłaty?

Najcześciej o sprawie w sądzie pozwany dowiaduje się, gdy sąd doręcza mu nakaz zapłaty wydany na posiedzeniu niejawnym na podstawie pozwu wniesionego przez wierzyciela. Ale nie zawsze tak jest. Bywa, że sąd nie wydaje tego orzeczenia i dłużnik dostaje pozew wraz z zawiadomieniem o terminie rozprawy. W takiej sytuacji nie wnosi się sprzeciwu bo nie ma do czego, tylko należy wnieść do sądu odpowiedź na pozew. Nie jest to zadanie łatwe do wykonania dla kogoś, kto nie ma wiedzy prawniczej. I tutaj należy pamiętać, że nie możemy poddać sprawy walkowerem. Mamy wręcz obowiązek podnieść wszystkie zarzuty, ale również odpowiednio je uzasadnić. Już sformułowanie samych zarzutów dla większości jest czarną magią, nie mówiąc o napisaniu do nich odpowiedniego uzasadnienia.

Dlatego tak ważne jest profesjonalne podejście do sprawy. Już wielu dłużników przekonało się na własnej skórze jak kończy się zabawa w adwokata. Cieszymy się, że i w tej kwestii świadomość zadłużonych rośnie i decydują się na szukanie pomocy u specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Innovatio Risk Solutions Ltd

Pan Piotr zdecydował się na współpracę z Portalem Dłużnika a ta daje mu wymierne efekty w postaci zmniejszania zadłużenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Innovatio Risk Solutions

Innovatio Risk Solutions