Kiedy firma Profi Credit uzyskała nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla, Pani Dorota przekazała naszym specjalistom poprowadzenie swojej sprawy. Zdecydowana większość z dłużników ma znikome jeżeli nie zerowe szanse na obronę przed roszczeniami firm pożyczkowych. I dlatego tak ważne czy i do kogo zwrócicie się Państwo o pomoc. Nasza Klientka była świadoma tego faktu i obdarzyła zaufaniem sprawdzoną w oddłużaniu kancelarię prawną Portal Dłużnika. Nie zawiedliśmy jej oczekiwań i sąd wydał wyrok oddalający w całości.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 22.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Oddłużanie

Filarem naszej działalności jest oddłużanie osób prywatnych. Zdarzają się nam także inne sprawy, ale to praca dla indywidualnych Klientów jest naszą misją. Specjaliści w oddłużaniu zajmują się profesjonalnym prowadzeniem negocjacji z instytucjami finansowymi z terenu całej Polski, restrukturyzacją kredytów czy pożyczek, obroną w sądzie przed nakazami zapłaty, reprezentowaniem Klientów w Sądach I i II instancji, obroną przed niezasadnymi roszczeniami banków, firm pożyczkowych, odzyskiwaniem nienależnie pobranych opłat za przedłużenia, refinansowania czy zawyżonych kosztów pożyczek. Zajmujemy się kompleksowym oddłużaniem osób, które wpadły w spiralę zadłużenia, doradztwem związanym z wychodzeniem z długów, upadłością konsumencką, pomocą przy zawieszeniu lub umorzeniu egzekucji komorniczej. Nasza działalność jest wysoce wyspecjalizowana i ukierunkowana na osoby mające problemy w regulowaniu swoich zobowiązań finansowych czy tych, którzy wpadli w długi i stali się niewypłacalni.

Długi nie wybierają. Każdy z nas może mieć z nimi problem

Wiemy, że problemy finansowe mogą dotknąć każdego z nas, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy, zarobków czy zajmowanej pozycji społecznej. Przeważnie na początku nie są aż tak dotkliwe, dopóki nie generują kolejnych i wciąż nowych długów. Wtedy, należy zdać sobie sprawę z powagi sytuacji i aby nie zapędzić się w kozi róg, skorzystać z pomocy specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Tak też zrobiła pani Dorota, gdy do jej drzwi zapukał listonosz i wręczył przesyłkę z sądu a w niej nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla od Profi Credit. Kobieta wiedziała, że należy natychmiast podjąć zdecydowane kroki, aby sprawy nie zaszły za daleko, kiedy nie będzie można w zasadzie już nic zrobić jak tylko pokornie poddać się egzekucji komorniczej.

Wyrok oddalający w sprawie o 22 000 zł

Nasza Klientka przekonała się, że nasi prawnicy są skuteczni, umieją dopasować się do konkretnej sytuacji w jakiej znalazł się dłużnik. Ani odległość ani rodzaj sprawy nie stanowi dla nas przeszkody. Swój profesjonalizm w oddłużaniu udowodniliśmy podnosząc skuteczne zarzuty od nakazu. Sąd wydał wyrok oddalający powództwo w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok oddalający

Wyrok oddalający