Nie ma nic lepszego dla dłużnika jak dług, który staje się tylko złym wspomnieniem. Taki los spotkał naszego kolejnego Klienta, który został pozwany przez Revenue NSFIZ. Z chwilą nabycia wierzytelności od pierwotnego wierzyciela, Fundusz wystąpił do sądu z powództwem o zapłatę. Gdyby nie reakcja naszych specjalizujących się w oddłużaniu prawników, zapewne sprawa byłaby już od dawna u komornika. A tak Revenue NSFIZ musi obejść się smakiem, Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Revenue NSFIZ
Wysokość długu: ok. 10.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Długi? Możesz się przed nimi bronić

Fundusze sekurytyzacyje kupują długi w ogromnych pakietach. Nie przyglądają się pojedynczym sprawom i nie analizują zasadności długu. Bardzo często więc zdarza się, że nabywają przedawnione lub spłacone u pierwotnych wierzycieli zobowiązania. Liczą na to, że pozwani nie będą podejmowali obrony przed roszczeniem i bezrefleksyjnie zapłacą żądaną kwotę. Jednocześnie wielu zadłużonych nie ma pojęcia, że już zaspokoiło swoje zobowiązanie dokonując na przykład przedłużeń czy refinansowań.

Pomimo, że żyjemy w czasach swobodnego dostępu do internetu, niestety bardzo wielu dłużników nie podejmuje walki i poddaje się walkowerem. Doskonale wiemy, że sieć to kopalnia wiedzy i wskazówek jak zachowywać się w danej sytuacji. Sami edukujemy zadłużonych na naszej stronie Portal Dłużnika, przekazując mnóstwo informacji o ich prawach. Bo przecież to, że posiadają długi w żaden sposób nie ogranicza ich dostępu do merytorycznej obrony i sprawiedliwego wyroku sądu.

Diabeł tkwi w szczegółach

Specjaliści z naszej kancelarii oddłużeniowej zawsze dokonują analizy dokumentów związanych z pożyczką, kredytem, czy jakimkolwiek innym zobowiązaniem Klienta. To właśnie daje nam jasny obraz całej sytuacji i na tej podstawie możemy przedstawić stanowisko w sprawie. Kiedy Pan Irek odebrał nakaz zapłaty, potrzebował psychicznego i merytorycznego wsparcia. Wszystko to znalazł podczas konsultacji prawnej w naszej kancelarii. Po dokładnym przyjrzeniu się dokumentom, nasi prawicy nabrali szeregu wątpliwości. Te szczegóły ukryte w aktach zadecydowały, że pojawiła się szansa na oddalenie roszczenia wierzyciela wtórnego.

Wygrana z Revenue NSFIZ

Być może wśród czytających ten artykuł znajdują się osoby, które tak jak Pan Irek będą potrzebowały pomocy prawnej w oddłużaniu. Nie ma nic prostszego jak nawiązanie kontakt z naszą kancelarią oddłużeniową. Wynik Państwa sprawy może być taki sam jak w przypadku prezentowanego dzisiaj rozstrzygnięcia sporu. Sąd oddalił powództwo Revenue NSFIZ w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Revenue NSFIZ

Revenue NSFIZ