Dziś sprawa, która powinna dać do myślenia. Udowadniamy, że nie zawsze dłużnik z którym bank nie chce podpisać porozumienia jest bez szans. Nasza Klientka nie była bo postawiła przede wszystkim na właściwą Kancelarię. Getin Bank przegrywa w I i II instancji. 

Wierzyciel: Getin Noble Bank S.A.
Wysokość długu: ok. 25.000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Od EPU po II instancję

Zanim nasza Klientka mogła cieszyć się wygraną i anulowaniem rzekomego długu na prawie 25.000 zł, musiała przejść wspólnie z naszymi prawnikami długą drogę. Wszystko zainicjował nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym wydany przez Sąd Rejonowy Lublin- Zachód w Lublinie VI Wydział Cywilny (E-sąd). Wtedy Kobieta pojawiła się w naszej kancelarii w Łodzi.

Po analizie dokumentów wnieśliśmy skuteczny sprzeciw. Nakaz zapłaty utracił moc, a sprawa została przekazana do Sądu Rejonowego właściwego dla miejsca zamieszkania Pani Mileny. Wtedy sąd wyznaczył termin rozprawy i mogliśmy wdać się w merytoryczny spór, zakończony wygraną naszej Klientki. Niestety radość nie trwała długo. Nasze drogi ponownie skrzyżowały się w apelacji.

Broniąc się w sądzie trzeba zachować zimną krew

Musimy stwierdzić, że dłużnik broniący się sam przed pozwem banku nie ma większych szans. W tego typu sprawach należy zachować zimną krew i obiektywne, pozbawione emocji stanowisko. Stres, emocjonalne podejście i brak specjalistycznej prawniczej wiedzy niestety niczego dobrego nie wróży.

Portal Dłużnika zapewnia Państwu wysoce profesjonalną pomoc w prowadzeniu spraw związanymi z długami. Nasi specjaliści doskonale wiedzą jak podejść do problemu, gdzie szukać błędów, na co się powołać w pismach procesowych, czy reprezentując osobiście Klienta podczas rozprawy. Dzięki temu mogą zapewnić opiekę prawną na najwyższym poziomie. Pozwala to na oddalenie wielu niezasadnych roszczeń dochodzonych przez wierzycieli. Formułowanie pism procesowych nie jest prostą rzeczą. A to właśnie od treści w nich zawartych zależy sukces lub porażka.

Getin Bank przegrywa w I i II instancji

Pani Milena była świadoma wszystkich zagrożeń i wolała przekazać sprawę w ręce profesjonalistów z Portalu Dłużnika. Po raz kolejny nie zawiedliśmy pokładanych w nas nadziei. Walczyliśmy jak lwy do końca. Cierpliwości i solidna obrona przyniosła wymierne wyniki. Getin Bank przegrywa w obu instancjach, a Pani Milena ma mniej do spłaty o 25.000 zł.

O innych wygranych sprawach możecie Państwo przeczytać TUTAJ

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Bank przegrywa apelację

Getin Bank przegrywa apelację