Nadrzędnym celem prowadzenia negocjacji jest wypracowanie nowych, akceptowalnych dla obu stron warunków spłaty zobowiązania i uniknięcie skierowania sprawy do sądu. W prezentowanej sprawie rozmowy nie były łatwe i kosztowały wszystkich wiele pracy i nerwów. Prawnicy z Portalu Dłużnika udźwignęli to wyzwanie. Wynik to ugoda z Alior Bank zawarta na korzystnych dla Państwa S. warunkach.

Wierzyciel: Alior Bank S.A.
Wysokość długu: ok. 130.000,00 zł
Zadanie: Negocjacje, zawarcie umowy ugody
Uzyskany efekt: Ugoda z Alior Bank

Można negocjować nawet, gdy sprawa jest u komornika

Wielu zadłużonych jest przekonanych, że kiedy ich sprawy trafią do sądu lub komornika to klamka zapadła. Chcemy Państwa wyprowadzić z błędu. Nawet na tym etapie można prowadzić negocjacje. Ale co istotne nie z komornikiem tylko z wierzycielem. Bo to właśnie wierzyciel jest jedyną stroną, która może skutecznie zawrzeć z dłużnikiem porozumienie. Więc jakiekolwiek próby pertraktacji z komornikiem mijają się z celem.

Kancelaria Exire skutecznie negocjuje

Oczywiście, zanim podjęliśmy się reprezentowania naszych Klientów, musieliśmy bardzo dokładnie zapoznać się z wieloma dokumentami i ustalić najwłaściwszą drogę. Nasz zespół „prześwietlił” dokumenty, aby móc ocenić szanse na osiągnięcie porozumienia. Nie jest to łatwe i czasem wymaga wielu godzin pracy i zaangażowania różnych specjalistów. Dopiero po tak dogłębnym zapoznaniem się z problemem, mogliśmy przedstawić małżeństwu nasz plan działania. Widzieliśmy szansę i grzechem byłoby z niej nie skorzystać. Tym bardziej, że nie było w zasadzie już nic do stracenia. A jak się okazało, gra była warta świeczki. Z chwilą, kiedy wszystko wytłumaczyliśmy Państwu S., ci zdecydowali się na podpisanie umowy i udzielili nam potrzebnego pełnomocnictwa. W tej sytuacji, naszym specjalistom w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, nie pozostało nic innego jak zakasać rękawy i zabrać się do pracy.

Ugoda w Alior Bank

Nikt nie powiedział, że naszą specjalnością jest tylko oddłużanie procesowe. W tym miejscu stawiamy znak równości odnośnie negocjacji. To one bardzo często pozwalają dłużnikom uniknąć sądu i egzekucji komorniczej, czy jak w tym przypadku umożliwiają powrót do polubownej spłaty. Jesteśmy dumni ze swojej pracy i z tego, że możemy pomagać tysiącom zadłużonym.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ugoda z Alior Bank

Ugoda z Alior Bank

Ugoda z Alior Bank

Ugoda z Alior Bank