Prezentujemy kolejną wygraną sprawę. Tym razem obrona przed nakazem zapłaty wydanym na rzecz KIM Finance na kwotę ok 2000 zł i znów, jak wielokrotnie wcześniej, wyrok oddalający powództwo w całości. Okazało się, że roszczenia powoda były w całości bezpodstawne.

Wierzyciel: KIM Finance Sp, z o.o.
Wysokość długu: ok. 2000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:  Powództwo oddalone w całości

Pożyczka za darmo, problemy na poważnie

Pożyczka za darmo! Zapominają jednak dodać, że wystarczy jeden dzień spóźnienie w spłacie i już nie ma pożyczki za 0%, a koszty bardzo idą w górę. Jasne jest, że z tego typu ofert nie korzystają osoby majętne tylko ci, którym brakuje od pierwszego do pierwszego. Parabanki doskonale znają rynek i także swoich klientów. Wiedzą, że można ich złapać na chwytliwy slogan. Osoba, która staje przed dylematem z czego dać dzieciom jeść często nie ma wyboru. Nie myśli, że trzeba będzie ją niebawem spłacić. Cieszy się, że jej pociechy mają pełne brzuszki. Troski  zaczynają się za kilkadziesiąt dni, kiedy okazuje się, że pożyczka za darmo urosła i nie ma na jej spłatę.

Firmy pozabankowe i na to mają sposób. Proponują refinansowania, które okazują się gwoździem do trumny dla dłużników. Wpędzają w coraz to większe zadłużenie. Nieświadomi dłużnicy wyrzucają ostatnie pieniądze w błoto z nadzieją, że w ten sposób się ratują. Tracą pieniądze, a dług nie tylko pozostaje ale rośnie.

Portal Dłużnika – oddłużymy Cię

W takiej sytuacji znalazła się Pani Emilia. Matka samotnie wychowująca dwoje dzieci. „Kiedy dowiedziałam się z waszej strony na Facebooku jak to działa, było już za późno. Moje długi urosły tak bardzo, że nawet nie chcę o tym myśleć. Gdyby nie dzieci, chciałabym zniknąć z powierzchni ziemi. Tylko one trzymają mnie przy życiu! Jeżeli Wy nie będziecie w stanie mi pomóc, to już chyba nie ma dla mnie ratunku!” – mówiła płacząc.

Kiedy kobieta odebrał nakaz zapłaty skontaktowała się naszą kancelarią. W trakcie rozmowy przypuszczaliśmy, że roszczenie może być spłacone refinansowaniami. Kiedy otrzymaliśmy e-mailem kopie wszystkich dokumentów i oryginał podpisanego pełnomocnictwa, bez zwłoki przekazaliśmy dokumenty do działu procesowego. Nasi prawnicy natychmiast przystąpili do pracy.

Obrona przed nakazem zapłaty

“Moja sprawa trafiła niedawno do Sądu Rejonowego. Dobrze, że założyłem konto na Portalu Informacyjnym, bo nic bym nie wiedziała. Sprawa wpłynęła 19-10-2018, narazie w toku. Interesowała mnie tylko obrona przed nakazem zapłaty. Bałam się, że niebawem sprawa trafi do komornika.” – mówiła Pani Emilia.

Jak się okazuje każda droga jest dobra jeżeli prowadzi do celu, którym jest oddłużanie. Wygrana sprawa pokazuje, że warto walczyć.

Inna sprawa wygrana z KIM Finance:

Wyrok w sprawie KIM Finance

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 530 182 192
Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Obrona przed nakazem zapłaty

Obrona przed nakazem zapłaty