Wyrok w sprawie KIM Finance

Kim Finance dokonuje refinansowań zaciąganych pożyczek na platformie Extraportfel i Lendon. Kiedy Pani Lena odebrała nakaz zapłaty na kwotę ok. 2600 zł po pierwszym szoku wspólnie z mężem postanowili działać. Odnaleźli stronę Portal Dłużnika i powierzyli nam prowadzenie sprawy. Wyrok w sprawie KIM Finance, którą dziś prezentujemy mógł być tylko jeden! Znowu wygraliśmy!

Wierzyciel: KIM Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: ok. 2600,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:  Powództwo oddalone w całości

Nie zatajaj przed bliskimi swoich długów! To oni wyciągną pomocną dłoń!

„Nie wiedziałem, że żona wzięła taką pożyczkę! Dopiero kiedy przechwyciłem list z windykacji zorientowałem się, że należy spodziewać się kłopotów! I jak się okazało miałem rację. Jest nakaz zapłaty i nie wiemy czy trzeba to wszystko zapłacić czy można się przed tym obronić. Dla tego kontaktuję się z Państwem i proszę o radę co mamy robić!” - zaczął rozmowę z naszym prawnikiem mąż kobiety.

Szanujemy prywatność naszych Klientów i nie rzucamy obietnic bez pokrycia!

Ponieważ pożyczkę wzięła Pani Lena, więc to z nią musiał porozmawiać nasz prawnik. Poprosił więc o rozmowę z Panią Leną. Kiedy ta wstępnie przedstawiła sytuację, należało jeszcze dokładnie zapoznać się z dokumentami dostarczonymi wraz z nakazem zapłaty. Jak i też ze wszystkimi dowodami wpłat na poczet pożyczki. Zanim przedstawimy stanowisko w danej sprawie i naświetlimy możliwy przebieg zdarzeń, musimy mieć pewność, że nic nie umknęło naszej uwadze. Dlatego nigdy nie rokujemy po tym co powiedziała nam osoba zadłużona, tylko musimy bardzo szczegółowo przeanalizować dokumenty i dopiero wtedy zajmujemy stanowisko i przedstawiamy plan działania.

Wyrok w sprawie KIM Finance

I tak było też w tej sprawie. Kiedy małżonkowie przyszli do naszej Kancelarii na umówione spotkanie, po krótkiej rozmowie nasz prawnik zabrał się do analizy pozwu i wyciągów z konta bankowego. Kiedy zobaczył na jaką kwotę Pani Lena dokonała refinansowań pożyczki, nie miał wątpliwości, że bezwzględnie należy bronić się przed tym roszczeniem w sądzie. Wyjaśnił jeszcze czym są te refinansowania i, że powinny zostać zaliczone po poczet spłaty pożyczki. Zaskoczenie a zarazem radość Państwa Z. była ogromna. Mieli nadzieję, że usłyszą jakieś informacje dające nadzieję na obniżenie kwoty dochodzonej pozwem, ale nie to, że pożyczka jest spłacona. Zaznaczył jednak, że ostateczna decyzja należy do sądu, który będzie orzekał w tej sprawie.

Wyrok w sprawie KIM Finance mógł być tylko jeden. Okazało się, że sąd w całości podzielił nasze stanowisko. Powództwo oddalone w całości!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Wyrok w sprawie KIM Finance

Wyrok w sprawie KIM Finance

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy