Kolejna wygrana w sądzie z BGŻ BNP Paribas, który pozywał naszego Klienta na pokaźną kwotę blisko 50.000 zł nie licząc kosztów procesu i odsetek liczonych do dnia zapłaty. Gdyby nie szybka interwencja naszych prawników zapewne sprawa zakończyłaby się u komornika, a poza kwotą zadłużenia, kosztami procesu, odsetkami, do zapłat byłyby także wysokie koszty egzekucji… Inaczej mówiąc uchroniliśmy naszego Klienta przed długami, których nie spłaciłby przez lata.

Wierzyciel: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Wysokość długu: ok. 50.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Wygrana w sądzie z BGŻ BNP Paribas, oddalenie powództwa w całości

Bank uzyskuje nakaz zapłaty

Nie załamuj się. Podejmij walkę a może okazać się, że to właśnie Ty masz rację. Kiedy z naszą Kancelarią Exire skontaktował się Pan Mirosław, okazało się, że został pozwany przez bank na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dokładnie kwota samego długu wynosiła 50.000,00 zł. „Co ja mam teraz zrobić? Przecież z bankiem nie da się wygrać. Przecież to taka poważna instytucja, która działa zgodnie z prawem. Nie mam większych nadziei, ale żona kazała mi się z wami skontaktować. Powiedziała, że jesteście sprawdzoną i bardzo skuteczną kancelarią oddłużeniową. W końcu nie mam nic do stracenia!”

O mały włos a Pan Mirosław spotkałby się z komornikiem. Na szczęście posłuchał żony i powierzył nam swoją sprawę.

 Jesteśmy rozwiązaniem na długi

Jak pokazuje prezentowana dzisiaj sprawa, nie można się załamywać bo to nieuchronnie prowadzi do jeszcze większych problemów. Trzeba działać a chowanie głowy w piasek jest najgorszym rozwiązaniem. Nie ma nic gorszego dla dłużnika kiedy poddaje się i nie podejmuje żadnych kroków w swojej obronie. Tysiące prowadzonych przez nas spraw pokazują, że w zdecydowanej większości nasi specjaliści w oddłużaniu mogą skutecznie pomóc. Podczas konsultacji prawnej przeanalizujemy dokumenty i szczerze przedstawimy nasze stanowisko. Wtedy decyzja będzie już należała do dłużnika. Jeżeli podpisze potrzebne do prowadzenia sprawy dokumenty tj. umowę i pełnomocnictwo, wtedy natychmiast przystępujemy do działania. Pan Mirosław zdecydował się na wybranie dla siebie najlepszego rozwiązania. Powierzył swoją sprawę specjalistom w oddłużaniu. Nie była to prosta sprawa. Wymagała zaangażowania wielu osób. Kiedy chodzi o dobro naszych Klientów nie liczymy godzin, dni spędzonych nad analizą dokumentów i ustalaniem strategii działania. Liczy się tylko cel czyli jak najkorzystniejsze rozstrzygnięcie sporu i zniwelowanie długu.

Wygrana w sądzie z BGŻ BNP Paribas

Jak pokazuje zamieszczony poniżej wyrok, nie każde spotkanie z długami i sądem ma złe zakończenie. Nasz Klient osobiście się o tym przekonał. Sąd oddalił w całości powództwo banku.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 530 182 192
Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wygrana w sądzie z BGŻ BNP Paribas

wygrana w sądzie z BGŻ BNP Paribas