Cieszymy się, że kolejny nakaz Kancelaria Medius może wyrzucić do koszta. Tym razem upadła kwota ok. 4000 zł. Powództwo zostało przez sąd oddalone w całości.

Wierzyciel: Kancelaria Medius
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nasza Kancelaria daje realną nadzieję na lepsze jutro bez długów

„Nie mogę tego nazwać życiem! Sama nie potrafię znaleźć określenia na stan w jakim się znajduję. Dola dłużnika jest piekielnie trudna do zniesienia. Kto nie był w takiej sytuacji nigdy tego nie zrozumie. Nie brałam pożyczek na zbytki, tylko na utrzymanie rodziny. Moje życie tak się potoczyło, że nie miałam innego wyjścia. Spłacałam dopóki mogłam, aż wszystko stanęło! Nawet nie odbieram telefonów od windykacji. Bo o czym mam z nimi rozmawiać? O tym, że nie zapłacę tego czego ode mnie chcą! A zastraszania i poniżania już więcej nie zniosę!”- taka informację przesłała do nas Pani Agnieszka poprzez formularz kontaktowy na Portalu Dłużnika.

Na oddłużaniu trzeba się znać! Każdy szczegół może zaważyć na rozstrzygnięciu sprawy!

Kiedy nasz pracownik zapoznał się z treścią wiadomości, nawiązał kontakt z kobietą, która okazała się mieszkanką Łodzi. Umówił ją na spotkanie z jednym z naszych prawników. Podczas konsultacji prawnej okazało się, że pani Agnieszka została pozwana przez wierzyciela wtórnego, który kupił jej dług. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem w oddłużaniu wiemy, że podczas dokonywania cesji ma miejsce wiele błędów, które wyłapane decydują o finale sprawy. Nasi specjaliści są rewelacyjni w tej kwestii. Jak to się mówi: „Diabeł tkwi w szczegółach! ”Ale jeszcze trzeba wiedzieć gdzie szukać i czego. A my to mamy opanowane do perfekcji!

Nakaz Kancelaria Medius może wyrzucić do kosza

Przeanalizowaliśmy dokumenty i bezsprzecznie stwierdziliśmy, że roszczenie nie istnieje. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa zabraliśmy się do pracy. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, podjęliśmy się obrony procesowej. Sąd nie miał innego wyjścia jak przyznać nam rację i oddalić powództwo w całości. Można powiedzieć, że ten nakaz Kancelaria Medius może już wyrzucić do kosza.

Bardzo cieszymy się z osiągniętego rezultatu, oby takich wyroków więcej.

Inna wygrana sprawa z Kancelarią Medius:

Kancelaria Medius przegrywa

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w omawianej sprawie:

Nakaz Kancelaria Medius

Nakaz Kancelaria Medius