Podmiot o nazwie Vindix przejął “dług” wobec naszej Klientki i nie zwlekając długo wystąpił z powództwem o zapłatę na ok. 4000 zł. Gdy nasza klientka otrzymała nakaz zapłaty Vindix oraz odpis pozwu natychmiast skontaktowała się z nasza Kancelarią. Kiedy sprawa trafiła do sądu rejonowego zapadł wyrok oddalający powództwo!

Wierzyciel: Vindix S.A.
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa, sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Spirala zadłużenia „chorobą” Polaków?

Kiedy Pani Bogusława skontaktowała się z nami nie była w najlepszym stanie: „Powiem wprost! Choruję przewlekle! A moja choroba to “spirala zadłużenia”! Zżera mnie od wewnątrz i zewnątrz. Jestem wykończona psychicznie. Nie mogę spać, jeść, wszystkiego i wszystkich się boję! Nie potrafię się na niczym skupić. Moje myśli krążą tylko wokół tych pożyczek. Sprzedałam wygodne mieszkanie i egzystuję w malutkim pokoju, w którym nie mam nawet łóżka. Spieniężyłam wszystko co mogłam, aby spłacać co ode mnie żądali. W żaden sposób nie chciałam unikać regulowania zobowiązań. Nie brałam ich ze świadomością, że nie będę w stanie spłacić. Do końca byłam przekonana, że jakoś uda mi się z tego wyplątać!”

Zadłużenie to straszna pułapka

Kobieta znajdowała się w sytuacji, z której na pewno bez fachowej pomocy, nie byłaby w stanie wyjść. Codziennie w naszej pracy spotykamy się ze zjawiskiem nadmiernego zadłużenia i wiemy jakim jest ono obciążeniem psychicznym dla dłużnika. Kilka lat temu zgłaszały się po pomoc osoby z maksymalnie kilkunastoma chwilówkami, a w tej chwili jest to ponad 35., choć zdarzają się też przypadki gdzie dłużnicy mają po 50. i 60. zobowiązań w parabankach! Ma na to wpływ nieustannie zwiększająca się ilość podmiotów udzielających szybkich pożyczek, które bezkarnie reklamują się na każdym kroku i zachęcają do korzystania z ich usług.

Nakaz zapłaty Vindix i kolejna walka o zadłużoną osobę

Jesteśmy po to, aby nie dopuszczać do ludzkich tragedii. Zrobimy wszystko co będziemy mogli, żeby pomóc dłużnikowi wyjść na prostą. Wykorzystujemy całe swoje doświadczenie, wiedzę i umiejętności w walce z długami. Gdy nasza Klientka przyniosła pozew i nakaz zapłaty Vindix nie mieliśmy złudzeń, że to także temat dla nas. Przyjęliśmy pełnomocnictwo i rozpoczęliśmy obronę pozwanej. Sąd nie miał wątpliwości i powództwo oddalił w całości.

Inna wygrana sprawa z Vindix:

Vindix S.A. zakupił wierzytelność i przystąpił do windykacji. Stanęliśmy na drodze i obroniliśmy kolejną osobę!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w opisywanej wyżej sprawie:

Nakaz zapłaty Vindix

Nakaz zapłaty Vindix