Vindix S.A. zakupił wierzytelność i przystąpił do windykacji. Stanęliśmy na drodze i obroniliśmy kolejną osobę!

Vindix S.A. przejął dług naszej Klientki i przystąpił do natychmiastowej windykacji zadłużenia. Na całe szczęście Pani Ewelina skontaktowała się z nami w samą porę. Skutek naszej obrony był do przewidzenia – sprawa zakończyła się zwycięstwem dla naszej Klientki!

Wierzyciel: Vindix S.A.
Wysokość długu: 3.555,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na wypłaty

Pani Ewelina od kilku lat prowadziła swoją firmę odzieżową. Niestety w ostatnich czasach jej interes nie przynosił dochodów. Pieniądze, które zarabiała wystarczały jedynie na pokrycie opłat za wynajem lokalu i wypłaty dla pracowników. Niestety po kolejnych kilku miesiącach dochody znacznie się zmniejszyły. Pani Ewelinie zaczęło brakować pieniędzy na opłacenie swoich pracowników. A bez nich cały interes przestałby funkcjonować. Obawiała się, że gdy powie pracownikom o problemach w firmie, oni z dnia na dzień postanowią odejść do innej pracy.

Postanowiła, że nikomu nic nie powie i jakoś sama rozwiąże tę sprawę. Najlepszym rozwiązaniem jakie przyszło kobiecie do głowy było wzięcie pożyczki na pensje dla pracowników.

Rolowanie pożyczek

Pożyczka okazała się niestety złym pomysłem. Pani Ewelina wypłaciła swoim pracownikom wypłaty, ale sama nie posiadała pieniędzy na spłacenie „chwilówki”, którą zaciągnęła w parabanku. Konsultant zaproponował jej wydłużenie terminu na oddanie długu. Na początku termin zapłaty został wydłużony o tydzień. Niestety to nic nie pomogło i znów pani Ewelina postanowiła przedłużyć czas spłaty. Tym razem o 14 dni, a potem o kolejne 30. W tym terminie udało jej się pożyczyć pieniądze od znajomych. Na czas oddała pożyczkę, ale niestety sprawa pożyczki tak szybko się nie skończyła, bo do rąk pani Eweliny trafił nakaz zapłaty na ogromną kwotę!

Plan oddłużeniowy, czyli plan na pozbycie się zadłużenia!

Do naszej Kancelarii przyszła zrezygnowana kobieta. Jak sama mówiła: „Nie zależy mi na wygranej. Nie chcę, by sprawa ciągnęła się latami po sądach. I żeby tylko nikt się nie dowiedział, że mam długi. Jedyne w czym chciałabym prosić Państwa o pomoc, to wynegocjować może jakieś raty?”.

Po dokładnym zapoznaniu się ze sprawą naszej Klientki zaproponowaliśmy obronę procesową! Ten dług nie istniał więc negocjowanie go byłoby szaleństwem. Pani Ewelina spłaciła pożyczkę przedłużeniami. Nie dość, że dług nie istniał, to naszej Klientce należy się ok 1000 zł zwrotu. Nasze stanowisko podzielił sąd i powództwo zostało oddalone w całości.

Jeśli masz problem z zadłużeniem, zadzwoń:

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Porady prawne oraz niektóre wygrane sprawy opisujemy również na naszym firmowym Facebooku:

https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy