Mispra Capital przejęła dług w stosunku do naszej Klientki. Za nami kolejna sprawa, w której nieprawidłowo przeniesiono wierzytelność na wierzyciela wtórnego. Wykryliśmy nieprawidłowości i wygraliśmy sprawę!

Wierzyciel: Mispra Capital Sp.z o.o. S.K.A.
Wysokość długu: 4031,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Nakaz zapłaty

Ta historia może przypominać niejedną już wcześniej przez nas opisaną. Do rąk naszej Klientki trafił nakaz zapłaty. Bardzo często to właśnie nakaz zapłaty doręczony z sądu, motywuje ludzi do dalszego działania. Emocje, które wtedy się pojawiają są różne: od zdziwienia, po złość i bezsilność. Niestety są też takie osoby, które czują się bezradne i nie podejmują żadnego działania. A to w tej sytuacji jest najgorszym rozwiązaniem!

Zawsze należy próbować, ponieważ w wielu przypadkach sprawy długów są do wygrania. Nakaz zapłaty może oznaczać rozpoczęcie działań, które anulują zadłużenie.

Wygrana sprawa

Po telefonie, który wykonała do nas pani Ewelina, umówiliśmy się z nią na spotkanie.

Przed każdym podpisaniem umowy, musimy zapoznać się z historią naszego Klienta. Warto na spokojnie porozmawiać też o całym procesie, albo o współpracy przy oddłużaniu. Podczas darmowej konsultacji, przestrzegamy również naszych Klientów przed działaniami windykacji. Mnóstwo osób nie zdaje sobie sprawy, że to, co robią niektóre firmy jest niezgodne z prawem. W związku z tym, krok po kroku informujemy co mogą robić, a czego absolutnie nie powinni.

Po podpinaniu umowy z panią Eweliną, otrzymaliśmy od niej pełnomocnictwo i natychmiast wystosowaliśmy odpowiednie pismo. Zawarliśmy w nim wszystkie błędy w cesji, których dokonał powód. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo. Na tym jednak sprawa się nie zakończyła, ponieważ Mispra Capital nie zgodziła się z takim wyrokiem. Postanowili walczyć dalej i złożyli apelację od wyroku. Musimy przyznać, że próbowali walczyć do samego końca, ale ich sprawa była już z góry przesądzona. Sąd oddalił apelację! Dług naszej Klientki przestał istnieć.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: