Mispra Capital i kolejna błędnie przeniesiona wierzytelność

Mispra Capital przejęła dług w stosunku do naszej Klientki. Za nami kolejna sprawa, w której nieprawidłowo przeniesiono wierzytelność na wierzyciela wtórnego. Wykryliśmy nieprawidłowości i wygraliśmy sprawę!

Wierzyciel: Mispra Capital Sp.z o.o. S.K.A.
Wysokość długu: 4031,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Nakaz zapłaty

Ta historia może przypominać niejedną już wcześniej przez nas opisaną. Do rąk naszej Klientki trafił nakaz zapłaty. Bardzo często to właśnie nakaz zapłaty doręczony z sądu, motywuje ludzi do dalszego działania. Emocje, które wtedy się pojawiają są różne: od zdziwienia, po złość i bezsilność. Niestety są też takie osoby, które czują się bezradne i nie podejmują żadnego działania. A to w tej sytuacji jest najgorszym rozwiązaniem!

Zawsze należy próbować, ponieważ w wielu przypadkach sprawy długów są do wygrania. Nakaz zapłaty może oznaczać rozpoczęcie działań, które anulują zadłużenie.

Wygrana sprawa

Po telefonie, który wykonała do nas pani Ewelina, umówiliśmy się z nią na spotkanie.

Przed każdym podpisaniem umowy, musimy zapoznać się z historią naszego Klienta. Warto na spokojnie porozmawiać też o całym procesie, albo o współpracy przy oddłużaniu. Podczas darmowej konsultacji, przestrzegamy również naszych Klientów przed działaniami windykacji. Mnóstwo osób nie zdaje sobie sprawy, że to, co robią niektóre firmy jest niezgodne z prawem. W związku z tym, krok po kroku informujemy co mogą robić, a czego absolutnie nie powinni.

Po podpinaniu umowy z panią Eweliną, otrzymaliśmy od niej pełnomocnictwo i natychmiast wystosowaliśmy odpowiednie pismo. Zawarliśmy w nim wszystkie błędy w cesji, których dokonał powód. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo. Na tym jednak sprawa się nie zakończyła, ponieważ Mispra Capital nie zgodziła się z takim wyrokiem. Postanowili walczyć dalej i złożyli apelację od wyroku. Musimy przyznać, że próbowali walczyć do samego końca, ale ich sprawa była już z góry przesądzona. Sąd oddalił apelację! Dług naszej Klientki przestał istnieć.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy