Nakaz zapłaty i pozew Profi Credit na blisko 17000 zł! Bez pomocy naszych wyspecjalizowanych w oddłużaniu prawników, sprawa mogła mieć  natywne zakończenia. Ale na szczęście trafiła w nasze ręce. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: ok. 17.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nie zawsze zadłużamy się z błahych powodów!

„Prosimy, pomóżcie nam. Już nie wiemy co robić!” – tak zaczął się e-mail, który dostaliśmy od młodego małżeństwa. „Od kilku lat staramy się o dziecko. Chyba każde małżeństwo tego pragnie. Od kilku lat leczymy się w prywatnej klinice bezpłodności. Próbowaliśmy już wszystkich dostępnych metod. Po in vitro żona poroniła trzy razy. Teraz musimy odpocząć i może zdecydujemy się za jakiś czas jeszcze raz. To wszystko wiąże się z ogromnymi kosztami. My, nasi rodzice jesteśmy zadłużeni. Cała najbliższa rodzina pomaga nam udźwignąć ten finansowy ciężar. Widzą jak cierpimy i chcą nam pomóc! Pożyczkę w Profi Credit wziąłem ja, ale spłacał ją mój tato. Zapewniał, że praktycznie już ją spłacił. Zostały mu jakieś końcowe raty. Mam nadzieję, że będziecie w stanie chociaż zmniejszyć tę kwotę z nakazu. Nie mamy już na to wszystko siły!”

Dług, którego nie powinno być!

Ani chwili nie wahaliśmy się i podjęliśmy się poprowadzenia tej sprawy. Znając działania w/w firmy pożyczkowej mogliśmy z góry przypuszczać, że sprawa będzie do wygrania. Ale nigdy nie ferujemy wyroków i nie budzimy złudnych nadziei u naszych Klientów, zanim nie poznamy faktów. A dla nas faktami są dokumenty! Ponieważ małżonkowie byli zdecydowani na współpracę z naszą Kancelaria a mieszkają w Kołobrzegu, nie chcieliśmy ich narażać na dodatkowe koszty związane z dojazdem do naszej siedziby. Uzgodniliśmy, że wszystkie dokumenty (przede wszystkim nakaz zapłaty oraz pozew Profi Credit) doślą do nas listem poleconym. Dalej będziemy się kontaktowali telefonicznie i poprzez pocztę elektroniczną.

Nakaz zapłaty i pozew Profi Credit

Firma Profi Credit znana jest z tego, że nalicza bardzo wysokie koszty pozaodsetkowe. Nawet po spłacie kapitału, odsetek czy nawet prowizji, dochodzą pozwami bardzo wysokich kwot. Wystawiają weksel, gdzie wpisują kwoty wzięte z kosmosu! Nasi specjaliści w oddłużaniu przeciwstawiają się temu procederowi w Sądzie. I jak  możecie Państwo przeczytać, udaje się nam oddalać te roszczenia w całości. Tak też było i w tym przypadku. Potwierdza to wyrok zamieszczony poniżej. Wygraliśmy!

Inna wygrana sprawa z Profi Credit:

Oddłużanie procesowe – co to takiego?

Skutecznie oddłużamy

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Pozew Profi Credit

Pozew Profi Credit