Zwrot za wcześniejszą spłatę

Wiele osób zadaje nam to samo pytanie, czy pożyczkobiorcy przysługuje zwrot za wcześniejszą spłatę kredytu lub pożyczki? Kolejny raz udowadniamy, że tak. Pytanie tylko, czy w takiej sytuacji podmiot finansowy będzie zainteresowany zwrotem pieniędzy polubownie? Niestety, jak wynika z naszego doświadczenia, bardzo wiele firm pożyczkowych, a także banków idzie w zaparte i bez prawomocnego wyroku sądu pieniędzy nie zwróci. Mamy jednak na to sposób…

Pozwany: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 
ok. 3800,00 zł
Zadanie:
Zwrot za wcześniejszą spłatę
Uzyskany efekt: 
Nakaz zapłaty, zwrot pieniędzy

Kredyt konsolidacyjny na spłatę innych zobowiązań

Często kredytobiorcy / pożyczkobiorcy zaciągają zobowiązania finansowe i spłacają je przed czasem, czy to kredytem konsolidacyjnym, czy też inną pożyczką lub samemu – bez zewnętrznego finansowania. Dokładnie w ten sposób, czyli poprzez spłatę innym kredytem konsolidacyjnym z tarapatów finansowych wyszedł Pan Jacek. Gdy trafił do naszej Kancelarii pierwsze o co pytał, to czy możemy pomóc mu odzyskać pieniądze od jego były wierzycieli?!

Jak to jest ze zwrotem pieniędzy za wcześniejszą spłatą?

Wielokrotnie na naszym Portalu Dłużnika wspominaliśmy, że gdyby tak rzetelnie przeanalizować sytuację finansową wielu dłużników, to nagle okazałoby się, że rzadko który dłużnik jest dłużnikiem. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że zdecydowana większość dłużników ma spore roszczenia do swoich byłych i obecnych wierzycieli. Warto o tym pamiętać wychodząc z długów. Tak właśnie było w przypadku Pana Jacka, który spłacił swoje zobowiązania przed terminem. W tej chwili dochodzimy zwrotu od czterech firm pożyczkowych, jeden z procesów już się zakończył. Dziś prezentujemy przelew od firmy Aasa Polska.

Przypominamy, przy wcześniejszej spłacie zawsze przysługuje kredytobiorcy zwrot za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Wszystkie koszty pozaodsetkowe (np. prowizje, ubezpieczenia, inne opłaty) powinny zostać proporcjonalnie pomniejszone, a jeżeli nie zostały „zdjęte” z kwoty do zapłaty powinny zostać natychmiast klientowi zwrócone i to z odsetkami.

Dla opornych mamy sąd

Jak wyżej wspomnieliśmy wielu wierzycieli idzie w zaparte i nie chce dokonywać dobrowolnie zwrotów tych nienależnie zapłaconych pieniędzy. Nie ma się co dziwić, często to podmioty z ogromnymi budżetami, które żyją z tych pieniędzy i niewiedzy swoich Klientów.

Pan Jacek podjął z nami współpracę i kilka dni temu na nasz rachunek trafiły pieniądze z wygranego procesu. Teraz szybko dokonamy zwrotu na rachunek Klienta, a o wynikach pozostałych spraw oczywiście poinformujemy na naszym Portalu Dłużnika.

Chciałbyś odzyskać swoje pieniądze? Skonsultuj swoje sprawy z profesjonalistami!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Potwierdzenie przelewu w tej sprawie:

Zwrot za wcześniejszą spłatę

Zwrot za wcześniejszą spłatę