Apelacja RRM oddalona w całości

Kolejna apelacja RRM oddalona w całości. Prezentujemy sprawę, w której wygraliśmy najpierw w I instancji, a po apelacji powoda także w II. Sąd nie pozostawił wątpliwości, roszczenie było w całości bezzasadne. 

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja RRM oddalona w całości

Czasami niezależnie od nas życie tak się komplikuje, że popadamy w długi!

„Nie miałem żadnych kredytów ani pożyczek. Wszystko zaczęło się kiedy straciłem pracę! Nie było czym zapłacić za czynsz, wodę, prąd. Były dni, że dosłownie nie miałem co jeść. Przekonałem się na własnej skórze co znaczy głód. Do tej pory znałem to tylko z telewizji i nigdy w życiu nie przypuszczałem, że przyjdzie mi go zaznać! Mieszkam w malutkiej miejscowości, gdzie o pracę jest bardzo trudno a do dużego miasta daleko. Dopóki nie znalazłem drugiego miejsca zatrudnienia, imałem się różnych prac, aby móc przeżyć. I właśnie w tym czasie zaciągnąłem kilka chwilówek. Na normalną pożyczkę w banku nie mogłem liczyć, bo przecież nie miałem pracy! Musiałem to zrobić! Nie miałem innego wyjścia! Zmusiła mnie do tego sytuacja w, której się znalazłem! A teraz kiedy już zaczynam wychodzić na prostą, nie chcę aby komornik zajął mi pensję! Bardzo proszę, pomóżcie mi  z tym nakazem zapłaty!” - tak zaczął z nami rozmowę Pan Oliwier.

Wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty i inicjujemy proces oddłużania!

Sprzeciw od nakazu zapłaty nie tylko wstrzymuje uprawomocnienie się nakazu i nadanie mu klauzuli wykonalności, ale także pozwala otworzyć drogę do postępowania sądowego. Wtedy pozwany może przedstawić swoje zarzuty czyli bronić się przed roszczeniem. A sąd merytorycznie odnosi się do argumentów obu stron i wydaje wyrok. Jak pokazują nasze artykuły i zamieszczane wyroki wiele z tych spraw jesteśmy w stanie oddalić w całości. Każdego dnia, dzięki pracy naszych wyspecjalizowanych w oddłużaniu prawników, sądy oddalają  od kilku do kilkunastu niezasadnych roszczeń wobec naszych Klientów. Ale jest jedna najważniejsza rzecz. Ten sprzeciw musi zostać wniesiony! Zlekceważenie 14 dniowego terminu lub schowanie nakazu zapłaty z myślą, że może się uda, nieuchronnie zaprowadzi nas do najgorszego czyli do spotkania z komornikiem. Bardzo ważne jest też to w jaki sposób został wniesiony sprzeciw, jak zostało rozwinięte stanowisko procesowe, jakich argumentów i dowodów mają przemówić na naszą korzyść. To wszystko ma niebagatelne znaczenie, ponieważ najmniejsze niedopatrzenie może zaważyć na wyroku na naszą niekorzyść. Dlatego tak ważne jest komu powierzamy prowadzenie spraw. My możemy poszczycić się wspaniałą wyspecjalizowaną w oddłużaniu kadrą, która codziennie daje dowody swojej kompetencję i umiejętności w ratowaniu ludzi z opresji finansowych.

Apelacja RRM oddalona w całości

Żeby nie być gołosłownym przedstawiamy wygraną sprawę dla Pana Oliwiera. Apelacja RRM Limited przepadła z kretesem w Sądzie II instancji. Mężczyzna może odetchnąć z ulgą a my cieszyć się z następnej wygranej sprawy!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Apelacja RRM

Apelacja RRM

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy