Wyrok w sprawie Skuteczne Windykacje

Wyrok w sprawie Skuteczne Windykacje

Skuteczne Windykacje M. Walencik i Wspólnicy to podmiot, z którym ponownie przyszło nam się zmierzyć w sądzie. Powód uzyskał nakaz zapłaty na blisko 8000 zł! Wyrok w sprawie Skuteczne Windykacje nie zaskoczył naszego adwokata. Był oddalający, zgodnie z tym czego się spodziewaliśmy.

Wierzyciel: Skuteczne Windykacje M. Walencik i Wspólnicy Sp. J.
Wysokość długu: ok. 8000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Nałóg bardzo często generuje długi!

„Mój mąż ma problem z alkoholem! Kiedy w końcu poszedł na odwyk zaczęły się problemy z pieniędzmi. Okazało się, że narobił mnóstwo długów o, których dowiedziałam się kiedy był już w ośrodku. Ja zarabiam całkiem dobrze, ale w żaden sposób nie wystarcza mi, abym mogła spłacać jego długi i utrzymać dom i dzieci. Mąż jest dobrym człowiekiem, kocham go i wierzę, że uda mu się wyjść z tego nałogu i będziemy mogli żyć jak normalna rodzina. Będę go wspierała z całych sił. Chciałabym to wszystko jakoś uregulować ale nie wiem jak do tego podejść. A właśnie się zaczęło. Listonosz przyniósł pierwszy nakaz zapłaty! Co robić? Proszę o pomoc!” – tymi słowami zwróciła się do nas Pani Nikola pisząc w formularzu kontaktowym na stronie Portal Dłużnika.

Pełnomocnictwo to dokument, który pozwala rozpocząć prawnikom oddłużanie

Jak zawsze nie zostawiamy problemów osób borykających się z długami bez odzewu. I tym razem nasz prawnik szybko nawiązał kontakt z kobietą. Istotną sprawą było uzyskanie od męża Pani Nikoli zgody na współpracę z naszą kancelarią a w szczególności pełnomocnictwa bez, którego nie możemy podjąć żadnych działań. Jest to dokument konieczny do reprezentowania naszych klientów przed wierzycielami i sądem. Bez tego jesteśmy bezsilni! A w tym przypadku należało się spieszyć, ponieważ czas na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty upływał nieubłaganie. Na szczęście kierownictwo ośrodka odwykowego wykazało się empatią i zgodziło się na wizytę kobiety u męża, aby mogła zapoznać go z naszym planem działania i uzyskać potrzebne zgody. Pani Nikola dotarła z potrzebnymi do współpracy dokumentami do naszej kancelarii mieliśmy tylko dwa dni na sprzeciw. Pełnomocnik bez chwili zwłoki wniósł sprzeciw i mogliśmy czekać na dalszy przebieg wydarzeń.

Wyrok w sprawie Skuteczne Windykacje

Problemy finansowe w dzisiejszych czasach mogą dopaść każdego z nas. Zawsze staramy się nie tylko wysłuchać osoby zadłużonej, ale przede wszystkim pomóc jej w pozbyciu się długu. Nasi specjaliści uważają, że każdy zasługuje na szacunek i wyjście z kłopotów finansowych, aby mógł rozpocząć następny etap w swoim życiu z czystą kartą. Przedstawiamy dzisiaj finał sprawy męża Pani Nikoli. Wyrok w sprawie Skuteczne Windykacje mógł być tylko jeden, sąd oddalił powództwo w całości!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Wyrok w sprawie Skuteczne Windykacje

Wyrok w sprawie Skuteczne Windykacje