Wyrok w sprawie Profi Credit

Kwoty dochodzone przez firmę Profi Credit nie jednego z nas mogą przyprawić o zawrót głowy. Tym razem parabank wystawił weksel na 18.000 zł i uzyskał nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla! Coraz bardziej świadomi dłużnicy zdają sobie sprawę z niezasadności tych roszczeń i powierzają prowadzenie tych spraw prawnikom z naszej Kancelarii. Niemalże każdego dnia wnosimy skuteczne zarzuty, które decydują o wydawaniu przez Sądy wyroków oddalających powództwa. Wyrok w sprawie Profi Credit o której dziś mógł być tylko jeden. Sąd powództwo oddalił w całości.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: ok. 18.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty z weksla, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi to ciągły lęk, strach każdego dnia!

„W ubiegłym tygodniu był u mnie windykator i powiedział, że został wydany nakaz zapłaty i jest nadana klauzula wykonalności. Jeżeli natychmiast nie wpłacę 18.000 zł to kierują sprawę do komornika i zlicytują mi mieszkanie! Już tyle im wpłaciłam a oni ciągle wołają jeszcze i jeszcze. I wcale ten dług się nie zmniejsza! Takich pieniędzy jak teraz chcą nie mam i nie będę miała! Co z tym zrobić?! Tak bardzo się boję, że stracę mieszkanie i wyląduję z rodziną na bruku!”- mówiła przerażona kobieta dzwoniąc do naszej kancelarii.

„Czytałam na waszej stronie Portal Dłużnika, że wygrywacie w sądzie z tą firmą. Sama sobie z nimi nie poradzę!” - kontynuowała załamana Pani Honorata.

Manipulacja zadłużonym to narzędzie bezdusznej windykacji!

Kiedy uzyskaliśmy potrzebne dokumenty, aby móc reprezentować kobietę, pełnomocnik mógł zacząć wyjaśniać na jakim rzeczywiście etapie jest sprawa. Ponieważ nasza Klientka twierdziła, że nie odebrała żadnego nakazu zapłaty, więc w pierwszej kolejności należało ustalić czy takowy nakaz został w ogóle wydany. I jak się okazało nic takiego nie miało miejsca. Kiedy przekazaliśmy tę informację naszej Klientce, nie mogła zrozumieć jak można tak okłamywać ludzi, nie licząc się z konsekwencjami. Bo przecież takie postępowanie, może nawet doprowadzić do targnięcia się na życie. Prawnik prowadzący sprawę, przedstawił plan działania i uspokoił kobietę mówiąc, aby nie wpuszczała, nie rozmawiała już więcej z windykacją, tylko spokojnie czekała aż rzeczywiście zostanie wydany nakaz zapłaty a wtedy już my zajmiemy się wszystkim.

Wyrok w sprawie Profi Credit

Kiedy został wydany nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla wnieśliśmy skuteczne zarzuty i wdaliśmy się w spór. Jak przypuszczaliśmy, będąc jeszcze na etapie analizy dokumentów, roszczenie było całkowicie niezasadne. Potwierdził to Sąd Rejonowy, który wydał oddalający wyrok w sprawie Profi Credit, o której dziś piszemy

Mamy za sobą kolejną wygraną sprawę i kolejną wolną od długów Klientkę! O innych sprawach z tą firmą możecie Państwo przeczytać tu -> Wygrane z Profi Credit

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Wyrok w sprawie Profi Credit

Wyrok w sprawie Profi Credit

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy