Fundusz Kreos pozwał kolejnego dłużnika

Kreos NSFIZ to Fundusz Sekurytyzacyjny, który należy do grupy kapitałowej SMS Holding S.A. Skupuje długi od firm „córek”, które udzielają pożyczek. Między innymi takim podmiotem jest SMS Kredyt. Fundusz pozwał naszą Klientkę na prawie 4000 zł. Przyjęliśmy sprawę i oczywiście ją wygraliśmy.

Wierzyciel: Eques Debitum NSFIZ
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Portal Dłużnika to strona na której zobaczysz jak pracują nasi specjaliści!

Po raz kolejny przedstawiamy sprawę z powództwa Funduszu Sekurytyzacyjnego i  udowadniamy, że nie można, ale trzeba się bronić w sądzie!

„Jestem uczciwą osobą. Uważam, że jeżeli pożyczyło się pieniądze to trzeba je oddać. Miałam kilka chwilówek, które solidnie spłaciłam. Tylko z tą jedną boksują się od ponad roku. Kiedy spadły moje dochody, miałam trudności z terminową spłatą. Z tamtymi dwoma porozumiałam się bez większego problemu i spłaciłam je w ratach na jakie było mnie stać. Ci jedni byli nieugięci. Prosiłam kiedy do nich dzwoniłam, pisałam pisma z prośbą o rozłożenie zadłużenia na mniejsze raty, opisywałam moją aktualną sytuację finansową. Ale niestety nie chcieli iść na żadne ustępstwa. Sama wpłacałam ile mogłam. Potem nastała martwa cisza. Nic, zero telefonów, pism, windykacji. Przypuszczałam, że nie wróży to nic dobrego. I właśnie odebrałam nakaz zapłaty od jakiegoś funduszu. O Kronosie słyszałam, ale o Kreosie ani słowa.” – napisała Pani Bogna w formularzu kontaktowym na naszej stronie Portal Dłużnika.

Pozwał Cię Fundusz Kreos? Nasi specjaliści pomogą w pozbyciu się długu!

Oczywiście, że tak. Po to jesteśmy, aby pomagać w takich sytuacjach. I jesteśmy bardzo zadowoleni, że rośnie liczba świadomych ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że należy bronić się przed nakazem zapłaty. Bez względu na to czy uzyskał go bank, firma pożyczkowa, telekomunikacyjna czy ktokolwiek inny. Naszą Klientkę pozwał Fundusz Kreos. Otrzymała nakaz zapłaty i zdecydowała się bronić, korzystając z pomocy naszej wyspecjalizowanej w oddłużaniu kadry. Uważamy, że nie mogła dokonać lepszego wyboru. To był strzał w dziesiątkę. Dosyć, że Pani Bogna nie zapłaci funduszowi ani grosza, to jeszcze w jej imieniu będziemy dochodzili zwrotu nadpłaconych pieniędzy u pierwotnego wierzyciela. Jak się okazało po analizie dokumentów, w umowie pożyczki znajduje się wiele klauzul abuzywnych i zawyżonych, nienależnych kosztów niezgodnych z ustawą antylichwiarską, która obowiązuje od 2016 roku. I, aby nie być gołosłownym, zamieszczamy prawomocny wyrok oddalający powództwo Kreos w całości.

Jesteśmy po to aby pomagać w oddłużaniu!

Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji, zostałeś pozwany przez Kreos lub inny Fundusz Sekurytyzacyjny? Ktoś wykupił Twój dług? Zwróć się do nas! Przeanalizujemy Twoją sprawę i na pewno znajdziemy jak najlepsze rozwiązanie.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

KREOS

KREOS