Nakaz zapłaty Kancelaria Medius

Nakaz zapłaty Kancelaria Medius i dług który nie istniał

Opisujemy kolejną wygraną sprawę. Nakaz zapłaty Kancelaria Medius i dług, który mimo że nie istniał był pierw windykowany, a następnie skierowany do sądu. Tym razem nasza Klientka została pozwana na kwotę 5000 zł. Gdyby nie szybka reakcja mogłaby trafić do komornika. 

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: ok. 5000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Jesteśmy, żeby pomóc Ci w pozbyciu się długu!

Każdego dnia kontaktują się z naszą Kancelarią osoby z terenu całej Polski, które są pozywane przez wierzycieli wtórnych. Czyli takich, którzy na drodze cesji nabywają zobowiązanie od firm pożyczkowych, w których zaciągane było zobowiązanie. Jednym z głównych zaskoczeń jest to, że nasi Klienci nie maja pojęcia kto ich pozywa. Druga sprawa, to bardzo wysokie kwoty dochodzone nakazami zapłaty uzyskanymi przez te podmioty.

„No chyba oszaleli! Odebrałam nakaz zapłaty aż na 5.000 zł! Ponad rok temu dostałam informację poprzez pocztę elektroniczną, że Medius przejął moją pożyczkę od Monedo. Ale jakoś wcale się tym nie przejęłam, ponieważ wiedziałam, że ją spłaciłam. Nikt się ze mną więcej nie kontaktował w tej sprawie. Nie było listów , telefonów ani windykacji. Więc żyłam sobie spokojnie z przekonaniem, że ten temat został już zamknięty. A tu proszę! Taka niespodzianka, którą wczoraj wręczył mi listonosz!”- mówiła pełna gniewu kobieta.

„Nie wyobrażam sobie, abym miała to płacić! Czy możecie mi pomóc to udowodnić i pokierować sprawą?”

Nakaz zapłaty Kancelaria Medius

Nie pozostało już nic innego jak umówić się na konsultację prawną i zapoznać się ze wszystkimi dokumentami jakie były w posiadaniu Pani Amelii. Kiedy kobieta przyszła solidnie przygotowana, nie pozostało nic innego, jak usiąść i skrupulatnie wszystko przeanalizować. Od razu, naszemu adwokatowi rzuciły się w oczy błędy, które pojawiły się przy przenoszeniu wierzytelności. A potem, kiedy przeanalizował wszystkie dowody wpłat jakie przestawiła Pani Amelia był już pewien, że pożyczka została spłacona u pierwotnego wierzyciela. Kiedy wszelkie wątpliwości zostały rozwiane i wyłonił się jasny obraz sprawy, podpisaliśmy potrzebne dokumenty do reprezentowania naszej Klientki w sądzie. Nie pozostało nam już nic innego, jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Następnie pełnomocnik rozszerzył stanowisko procesowe w następnych pismach. Nasze dowody w sprawie były nie do podważenia. Sąd w pełni zgodził się z argumentacją i oddalił powództwo w całości obciążając Kancelarię Medius kosztami procesu. I znowu, dzięki profesjonalnej pomocy naszych specjalistów w oddłużaniu, sprawiedliwość zatriumfowała!

Jak wielokrotnie powtarzamy, przesyłka z sądu paradoksalnie nie oznacza początku kłopotów. Bardzo często to pierwszy krok by z tych kłopotów wyjść. Nakaz zapłaty Kancelaria Medius okazał się początkiem drogi do życia bez długów. Mamy ogromną satysfakcję, że po raz kolejny mogliśmy pomóc naszej Klientce, która może odetchnąć z ulgą a radość na jej twarzy jest dla nas bezcenna.

Pomagamy w oddłużaniu

Kiedy czujesz się zagubiony, dopadła cię spirala zadłużenia, nie wiesz jak się bronić przed nakazem zapłaty, skorzystaj z naszej konsultacji prawnej. Jeżeli mieszkasz daleko możesz skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez e-mail lub listownie. Żadnej otrzymanej informacji nie zostawimy bez odzewu. Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Nakaz zapłaty Kancelaria Medius

Nakaz zapłaty Kancelaria Medius