Nakaz zapłaty Intrum i kolejna wygrana sprawa

Odebrany nakaz zapłaty Intrum prawie zakończył się atakiem serca. Intrum (wcześniej Lindorff) dochodził roszczeń na kwotę ok. 4000 zł. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu do sprawy, wszystko zakończyło się dla Pani Alicji bardzo korzystnym wyrokiem.

Wierzyciel: Intrum S.A.
Wysokość długu: ok. 4000,00zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie postępowania do kwoty 125,17 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

 Kancelaria kancelarii nie równa. Na oddłużaniu trzeba się znać!

„Powiem szczerze. Z przeszłości mam złe doświadczenia z prawnikami. Nie będę opowiadała szczegółów, ale moje zaufanie jest wysoce ograniczone. Kiedy wpadłam w tarapaty finansowe zaczęłam szukać pomocy w sieci. Dużo czytałam o kancelariach oddłużeniowych i często były tam negatywne opinie o ich pracy. Nawet z jedną z nich się skontaktowałam. Zaproponowali mi niby pożyczkę oddłużającą. Ale kiedy zobaczyłam jakie miałabym płacić raty to od razu zapaliło mi się czerwone światełko i podziękowałam za ich usługi! Pożyczek w swoim życiu już się nabrałam i następna nie jest mi do niczego potrzebna! Potrzebuję pomocy, rady, pokierowania moimi sprawami tak, aby nie trafiły do komornika. Do kontaktu z Państwem przekonały mnie zamieszczane informacje i wyroki na stronie Portal Dłużnika. Czarno na białym widać, że nie wpędzacie ludzi w nowe pożyczki tylko działacie i wyciągacie ludzi z długów!”- tak kobieta rozpoczęła rozmowę telefoniczną z naszym radcą prawnym.

Oddłużanie w najlepszym wydaniu

W rzeczy samej. Oddłużanie nie polega na zaciąganiu następnego, jeszcze większego zobowiązania. A wręcz przeciwnie! Zero jakichkolwiek nowych pożyczek i rozrachunek z tymi, które już są! Długów ma ubywać a nie przybywać. To jest naszą dewizą! Pani Alicja nie mogła wybrać lepszych specjalistów niż ci, którzy pracują w naszej Kancelarii. Ponieważ jest mieszkanką Łodzi, umówiliśmy się na spotkanie w naszej siedzibie prosząc , aby zabrała ze sobą wszystkie dokumenty jakie ma w sprawach. Nawet te, które mogą jej się wydać mało istotne. My wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach i nie można przeoczyć najmniejszego szczegółu, ponieważ może to zaważyć na rozstrzygnięciu sporu z wierzycielem. Bez zapoznania się z dokumentami nie możemy nic zrobić. To jest pierwszy krok, który wykonujemy, kiedy pojawiają się nowe sprawy. Tutaj nie można stawiać kabały. Tu liczą się twarde, niepodważalne fakty.

Odebrany nakaz zapłaty Intrum i wygrywamy kolejną sprawę

Po ponad godzinnej rozmowie Pani Alicja schowała swoją nieufność głęboko na dno kieszeni i już bez wahania zdecydowała się na przekazanie nam swoich spraw. I tym zainicjowany został proces oddłużeniowy. Podpisała potrzebne dokumenty i nasi prawnicy mogli przystąpić pełną parą do pracy. A cele, które im przyświecały to: jak największa ilość oddalonych pozwów i zawarcie ( tam gdzie wierzyciel wykaże wolę współpracy) jak najkorzystniejszych ugód dla naszej Klientki.

Dzisiaj prezentujemy wygraną dla Pani Alicji sprawę. Nakaz zapłaty Intrum, który odebrała kilka miesięcy temu paradoksalnie nie skończył się problemami, a wręcz przeciwnie – był początkiem wyjścia z długów. Mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy a nasza Klientka nie musi się martwić nieistniejącym długiem i wizją komornika.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Nakaz zapłaty Intrum

Nakaz zapłaty Intrum