• Home
  • Aktualności
  • Pozew Inkaso Kredytowe to miód na skołatane serce naszego Klienta
Pozew Inkaso Kredytowe

Pozew Inkaso Kredytowe to miód na skołatane serce naszego Klienta

Pozew Inkaso Kredytowe okazał się pierwszym krokiem do oddłużenia naszego Klienta. Kiedy nakaz zapłaty trafił do rąk naszego Klienta ten natychmiast przekazał go do naszej Kancelarii. Nasi prawnicy wiedzieli co mają zrobić. 

Wierzyciel: Inkaso Kredytowe Sp.z.o.o.
Wysokość długu: ok. 5000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Iluzja działa a długi rosną!

Problemy finansowe mogą dotknąć każdego z nas bez względu na status społeczny, wykształcenie czy wykonywaną pracę. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co wydarzy się za miesiąc, rok czy kilka lat. Czy Ja, Ty, On za jakiś czas nie będziemy zmuszeni do wzięcia pożyczki w parabanku. Wielu ludzi wstydzi się, że ich sytuacja życiowa się pogorszyła i chcą za wszelką cenę, stwarzać pozory dobrobytu. Inni, na przykład ukrywają, że cierpią na przewlekłe choroby, których leczenie pochłania ogromne sumy pieniędzy. Kiedy nie maja już wyjścia, zaciągają zobowiązania na bardzo niekorzystnych warunkach. Ktoś może nazwać to głupotą! Ale pamiętajmy, że ta machina działa bardzo sprytnie i podstępnie. Do perfekcji doprowadzony marketing, wszechobecne reklamy powodują, że zapominamy o konsekwencjach, ukierunkowując swoje myśli na  złudnych korzyściach. Daje to nam na początku pozory łatwości spłaty. Dopiero po czasie okazuje się jak to naprawdę wygląda. Nie jeden z nas daje się na to złapać! A czasami rzeczywiście ludzie nie mają innych możliwości na zdobycie pieniędzy i decydują się na ten krok, nawet nie zdając sobie do końca sprawy, że może to zniszczyć ich życie.

Pozew Inkaso Kredytowe

I tak było w przypadku naszego nowego Klienta. „ Wstyd się przyznać! Jestem profesorem na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczę i wychowuję elity społeczeństwa. Sam też cieszę się wielkim szacunkiem i uznaniem w moim środowisku. W tej chwili nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć tego, dlaczego podjąłem decyzję o wzięciu kilku chwilówek! Mogłem poprosić siostrę o pomoc! Teraz to wiem. Ale wtedy byłem zbyt dumny i byłem pewien, że wszystko spłacę na czas. Otrzymałem pozew Inkaso Kredytowe i nakaz zapłaty. Musicie mi pomóc! Nie mogę sobie pozwolić, aby komornik zajął mi pensję i na uczelni wszyscy dowiedzieli się, że profesor jest tak nieodpowiedzialny!”- mówił załamany Pan Z. W opisywanej historii podajemy tylko pierwszą literę imienia na prośbę naszego Klienta. Zawsze pracujemy z poszanowaniem godności, prawa do prywatności i zachowaniem zasad dobrego współżycia. Dłużnik też jest człowiekiem i zasługuje na szacunek jak każdy inny. To, że zbłądził, podjął kilka nietrafnych decyzji, zagubił się nie przekreśla jego dorobku, umiejętności czy talentu. Budujemy naszą współpracę na klarownych zasadach, bez ukrytych intencji. Bo tylko wtedy mamy pewność, że proces oddłużania będzie przebiegał efektywnie. Przedstawiamy wygraną sprawę dla Pana Z. Jak można przeczytać na załączonym wyroku, powództwo zostało oddalone w całości. Zrobiliśmy wielki krok do oddłużenia naszego Klienta i przywrócenia mu wiary w siebie!

Masz kłopoty finansowe? Przekaż sprawy naszym specjalistom w oddłużaniu!

Nikogo nie oceniamy. Każdemu z nas może się zdarzyć podjęcie nieprzemyślanej decyzji, która potem komplikuje życie. I dlatego rozumiemy naszych Klientów i pomagamy im w wyjściu z długów. Nasi specjaliści posiadają szeroko pojętą wiedzę, umiejętności i doświadczenie w oddłużaniu. Otrzymałeś nakaz zapłaty? Skorzystaj z naszej konsultacji. Dowiedz się czy jest szansa, aby zadłużenie zniknęło. Przyjdź, zadzwoń, napisz i przekonaj się jak wygląda współpraca z naszą kancelarią.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluzni

Wyrok w tej sprawie: