RRM Limited przegrywa kolejną sprawę w sądzie

RRM Limited przegrywa kolejną sprawę w sądzie. Tym razem dochodził roszczeń na kwotę ok. 4300,00 zł, które nabył na drodze cesji. Po raz kolejny wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty, udowodniliśmy nasze stanowisko i Sąd przyznał nam rację. Powództwo zostało oddalone w całości. 

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 4300,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kiedy nagle potrzebujemy pieniędzy, zastanówmy się dwa razy zanim sięgniemy po chwilówkę!

Często zdarza się tak, że natychmiast potrzebujemy zastrzyku gotówki. Oglądając telewizję, surfując po internecie nagminnie natykamy się na reklamy firm pożyczkowych. Wręcz krzyczą do nas: Weź mnie! Za darmo! Bez odsetek! Skuszeni tymi hasłami, bez problemu odnajdujemy stronę pożyczkodawcy. Jakież to wygodne. Siedzę sobie wygodnie w fotelu a pieniądze raz dwa i są już na moim koncie. Bez zbędnych pytań, tony papierów i tłumaczenia na co są potrzebne. Większość nie zastanawia się, że tak jak szybko wzięło się pożyczkę, tak szybko będzie trzeba ją spłacić- 30 dni zlecą jak z bicza strzelił! Wszystko jest dobrze, kiedy nasze dochody pozwalają na terminowe uregulowanie tej należności. Gorzej jest kiedy tych pieniędzy nie ma! I wtedy zobowiązanie zmienia się w rosnący dług. Pojawia się nękająca windykacja i to co nieuchronne czyli nakaz zapłaty. A to już nie są żarty tylko poważna sprawa, która zlekceważona może doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji.

Konsultacja prawna to początek oddłużania

Tak właśnie było w przypadku naszego Klienta. Firma pożyczkowa przeniosła dług na RRM Limited. Wierzyciel wtórny nie czekał długo i wystąpił do sądu o nakaz zapłaty. „Czy możecie mi doradzić co mam teraz zrobić? Boję się, że przepadłem z kretesem! Nigdy nie miałem do czynienia z sądami. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać!”- mówił przez telefon zdezorientowany i zdenerwowany mężczyzna.

Zaprosiliśmy Pana Marka na konsultację do naszej Kancelarii. Oczywiście poprosiliśmy, aby zabrał ze sobą wszystkie dokumenty jakie posiada w tej konkretnej sprawie. Nasi prawnicy dokonali szczegółowej analizy i zaproponowali konkretne rozwiązanie. Kiedy mężczyzna dowiedział się, że jest szansa na wygranie tej sprawy, zdecydował się na podpisanie dokumentów potrzebnych do współpracy. Wtedy już mogliśmy reprezentować naszego Klienta. Wynik naszych działań to oddalenie powództwa w całości i obciążenie powoda wszystkimi kosztami związanymi z postępowaniem procesowym.

RRM Limited przegrywa

Jak się okazuje nawet jedna pochopna decyzja może zmienić nasze życie w koszmar. Pan Marek zaciągnął tylko jedną pożyczkę w parabanku. I jak pokazał przebieg wydarzeń nie uchroniło to naszego Klienta przed zszarganymi nerwami i wstydem. Ta pochopna decyzja zmieniła jego życie na zawsze. Dług zawsze pozostanie długiem! Bez względu na jego wysokość czy liczbę posiadanych zobowiązań!. Na szczęście znalazł drogę do właściwej Kancelarii i teraz może prowadzić spokojne życie. Skutecznie pomogliśmy w pozbyciu się długu.

Jeżeli jesteście Państwo w podobnej sytuacji nie zastanawiajcie się zbyt długo. Bo czas w przypadku nakazu zapłaty jest bardzo cenny. Skontaktujcie  się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby Państwa sprawa miała pomyślne zakończenie. Efekt jest taki, że RRM Limited przegrywa z nami kolejną sprawę, tym razem Pana Marka.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

RRM Limited przegrywa

RRM Limited przegrywa

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy