• Home
  • Aktualności
  • Sprawa z powództwa RRM Limited. Po sprzeciwie powództwo oddalone
Sprawa z powództwa RRM Limited

Sprawa z powództwa RRM Limited. Po sprzeciwie powództwo oddalone

Sprawa z powództwa RRM Limited zakończyła się oddaleniem powództwa w całości. Firma ta przejmuje wierzytelności, pozywa dłużników, a naszym prawnikom nie pozostaje nic innego jak wygrywać kolejne sprawy. Tym razem upadło powództwo na blisko 4500 zł.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 4500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Gigantyczne koszty chwilówek!

Kiedy jesteśmy w nagłej potrzebie a brakuje gotówki nie zastanawiamy się czy zobowiązanie finansowe, które właśnie zaciągamy w firmie pożyczkowej, nie będzie dla naszego budżetu nadmiernym obciążeniem. W tym momencie, w tej chwili myślimy tylko o tym, aby zdobyć pieniądze. Często nawet nie czytamy umowy, nie zwracamy uwagi na oprocentowanie, ani na RRSO. Zapewne, kiedy wielu zadłużonych przeliczyłoby koszty pożyczki przed jej wzięciem, zastanowiliby się dwa razy zanim zdecydowaliby się na ten brzemienny w skutkach krok. Jeżeli jeszcze zdarza się, że naszą uwagę przykuwa wysokość rocznej stopy oprocentowania, to jak wiemy z naszego doświadczenia, w zasadzie nikt nie zwraca uwagi na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Jest to bardzo ważny wskaźnik, ponieważ zawiera informacje związane z rzeczywistymi kosztami jakie przyjdzie nam ponieść. Zawiera on: oprocentowanie pożyczki, prowizję za jego udzielenie, rozpatrzenie wniosku kredytowego, ubezpieczenia czy koszty wszelkich usług dodatkowych, którymi parabanki hojnie nas „obdarowują” np. ubezpieczenia.

Długi?! Masz wątpliwości co do wysokości zadłużenia? Pomożemy ci je rozwiać!

Tak było w przypadku Pana Andrzeja, który spłacając z różnymi zawirowaniami swoje zobowiązanie, zaczął zagłębiać się w rzeczywiste koszty swojej pożyczki. Wnikliwie analizując temat, doszedł do wniosku, że on już przecież wszystko spłacił, a pożyczkodawca nadal domagał się kwoty wziętej nie wiadomo skąd. A kiedy zobaczył RRSO ( oczywiście po czasie), włosy stanęły mu na głowie. Jak mógł być tak nieuważny i bezmyślny decydując się na tak drogą pożyczkę?! Ponieważ przerosły go zawiłości prawno- formalne związane z tym tematem, postanowił zasięgnąć porady u specjalistów. I tak znalazł kontakt do naszej Kancelarii. Najpierw skontaktował się z nami telefonicznie a następnie umówiliśmy się na spotkanie w siedzibie naszej Kancelarii.

Sprawa z powództwa RRM Limited

Kiedy nasz mecenas przystąpił do analizy dostarczonych przez Pana Andrzeja dokumentów, wynikało z nich jednoznacznie, że rzeczywiście roszczenie jest nienależne. Należy podjąć odpowiednie kroki aby się przed nim bronić. Po przedstawieniu planu działania mężczyzna zdecydował się na powierzenie Nam swojej sprawy.

Jak powiedział: „Nie chcę sam nic zepsuć i przez mój nieprofesjonalizm stracić tyle pieniędzy. Ufam waszej Kancelarii. Ufam prawnikom, którzy tutaj pracują. Chcę abyście poprowadzili tę sprawę!”

Nie pozostało nic innego jak podpisanie dokumentów, abyśmy mogli zabrać się do pracy. To też Pan Andrzej uczynił i otworzył nam drogę do podjęcia właściwych kroków. Bardzo dokładnie ustaliliśmy plan działania i musieliśmy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ tych spraw nie rozwiązuje się w tydzień czy miesiąc. Jak się okazało opłaciło się. Pod siłą argumentów naszego adwokata, Sąd oddalił powództwo i dodatkowo obciążył powoda kosztami postępowania procesowego. Sprawa z powództwa RRM Limited zakończyła się więc pełnym sukcesem. Jak pokazuje zamieszczony wyrok opłaciło się czekać i opłaciło się przekazać sprawę w ręce specjalistów!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Sprawa z powództwa RRM Limited