• Home
  • Aktualności
  • Czy ktoś wygrał z Profi Credit? W ostatnim roku wygraliśmy 400 spraw

Czy ktoś wygrał z Profi Credit? W ostatnim roku wygraliśmy 400 spraw

Często w korespondencji do nas kierowanej pojawia się to samo pytanie, czy ktoś wygrał z Profi Credit? Mamy odpowiedź. W ostatnim roku wygraliśmy ok. 400 procesów. Profi Credit słynie z tego, że po wypowiedzeniu umowy uruchamia bardzo agresywną windykację. Często przerażony dłużnik zaczyna spłacać nienależne pieniądze. Na szczęście nie stało się tak w przypadku naszego Klienta. Kiedy otrzymał nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym natychmiast skontaktował się z naszą Kancelarią. Nie mógł postąpić lepiej. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Profi Credit S.A.
Wysokość długu: ok. 9.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty to początek problemów, ale bardzo często także pierwszy krok do oddłużenia

Ta historia w zasadzie nie różni się od innych związanych z zaciągnięciem zobowiązania w tej firmie. Wszyscy są grzeczni, mili, kulturalni kiedy bierzemy pożyczkę i terminowo płacimy raty. Przecież nie zakładamy z góry, ze nie będziemy jej spłacali ale w życiu zdarzają się nieprzewidziane sytuacje zupełnie od nas niezależne. I wtedy pojawiają się trudności i opóźnienia w spłacie. W wielu instytucjach można na spokojnie dojść do porozumienia i wszystko wyrównać . Ale nie tutaj! Od razu zaczynają się natarczywe, bardzo nieprzyjemne telefony. Potem rusza windykacja bezpośrednia, która należy do jednej z najbardziej bezwzględnych. Doprowadza wielu zadłużonych do załamania nerwowego, popadania w jeszcze większe długi, poprzez zaciąganie innych zobowiązań, aby zaspokoić żądania windykatorów. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że płacą nienależne firmie pieniądze!

Potem dość szybko składają pozew do Sądu Rejonowego i uzyskują nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla. Jeżeli w terminie 14 dni od odebrania nakazu zapłaty nie zostaną wniesione zarzuty ,ten się uprawomocnia i do działania wkracza komornik. Ale na szczęście świadomość osób zadłużonych jest coraz większa i decydują się na walkę z lichwą i niesprawiedliwością powierzając swoje sprawy specjalistom w dziedzinie oddłużania!

Czy ktoś wygrał z Profi Credit?

Do takich świadomych osób należy właśnie Pan Zenon, który po odebraniu nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym natychmiast skontaktował się z naszą Kancelarią.

„Wiem, że mogę się bronić! Czytałem dużo o wygranych sprawach na waszej stronie Portal Dłużnika. Ale nie znam prawa i nie będę wiedział jak z nimi walczyć. Dlatego dzwonię i jestem zdecydowany, aby Państwa Kancelaria poprowadziła moją sprawę.

Siła argumentów = kolejne wygrana sprawa z Profi Credit

Kiedy Pan Zenon przyszedł ze wszystkimi dokumentami na umówione spotkanie jeszcze raz dokładnie wszystko opowiedział naszemu prawnikowi. Kiedy i na jaką kwotę zaciągnął pożyczkę i ile już spłacił. Następnie podpisał pełnomocnictwo i mecenas mógł już reprezentować naszego nowego Klienta. Wszystko potoczyło się zgodnie z przewidywaniami czyli wnieśliśmy skuteczne zarzuty od nakazu zapłaty a następnie przyszedł czas na obronę procesową przed nienależnym roszczeniem. Nasz argumenty okazały się na tyle celne, że Sąd nie maił wątpliwości i oddalił powództwo w całości dodatkowo obciążają powoda wszelkimi kosztami związanym z procesem. Ponownie udowodniliśmy naszą skuteczność broniąc naszego Klienta przed nieistniejącym roszczeniem na 9000, 00 zł!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Czy ktoś wygrał z Profi Credit

Czy ktoś wygrał z Profi Credit