• Home
  • Aktualności
  • Nakaz zapłaty z Profi Credit i wygrywamy kolejną sprawę. Sąd oddala powództwo w całości

Nakaz zapłaty z Profi Credit i wygrywamy kolejną sprawę. Sąd oddala powództwo w całości

Nakaz zapłaty z Profi Credit prawie zakończył się dla naszej Klientki w szpitalu. Tak zareagowała na kwotę blisko 19 000 zł ujętą na nakazie zapłaty. Wygraliśmy z Profi Credit już kilkaset spraw i większość z nich to roszczenia z księżyca… Tak samo było i w tym przypadku. Prawnik z naszej Kancelarii wniósł zarzuty od nakazu zapłaty a następnie przystąpił do obrony procesowej. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Profi Credit S.A.
Wysokość długu: ok. 19.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kiedy koło fortuny się odwraca i pojawiają się dług!

„Kiedyś w życiu dobrze mi się wiodło. Jestem jedynaczką, którą rozpieszczali rodzice i zaspokajali wszystkie moje zachcianki. Rosłam jak pączek w maśle. Wszystko się popsuło, kiedy związałam się z ojcem mojego syna. Nie chcieliśmy brać ślubu. Bo niby po co nam ten papierek. Kochamy się i to nam przecież wystarczy. Moi rodzice nie mogli się z tym pogodzić. Są głęboko wierzący i dla nich taki związek to grzech! Wyparli się mnie! Jak się okazało szczęście trwało do czasu. Partner mnie zostawił bez środków do życia. A przecież nie byłam sama. Było już na świecie dziecko. Zaczęło brakować pieniędzy na podstawowe rzeczy. I tak natrafiłam na ofertę tej firmy. Bez większego zastanowienia zdecydowałam się na tę pożyczkę. Spłacałam ją długo i sumiennie. Problemy pojawiły się przy trzech ostatnich ratach, których nie dałam już rady spłacić.” – opisywała nam Pani Julita.

„Windykacja wykończyła mnie totalnie! Nie chcieli słuchać, że wyrównam wszystko ale później bo teraz nie mam ani grosza. Ale oni tylko kazali natychmiast płacić jakąś bajońską sumę!. Potem przychodził do domu indykator, który wyżywał się na mnie, zastraszał i poniżał! A kilka dni temu listonosz przyniósł mi to.” – kontynuowała.

Nasz prawnik nie miał wątpliwości co to jest owe „to”. Sytuacja wyglądała na bardzo poważną. Nakaz zapłaty z Profi Credit za chwilę mógł się skończyć komornikiem, a wtedy do spłaty byłoby dużo dużo więcej…

Nakaz zapłaty z Profi Credit i szybka reakcja

Wiedzieliśmy, że nie ma czasu i trzeba zacząć działać! Bez wahania podjęliśmy decyzję, że pomożemy pani Julicie. Na szczęście kobieta przyszła do nas dobrze przygotowana z kompletem wszystkich dokumentów i dowodów wpłat. Po dokonaniu analizy, mieliśmy klarowny obraz sprawy i przedstawiliśmy nasze stanowisko. Wtedy Pani Julita zdecydowała się na współpracę z naszą Kancelarią. Poprosiliśmy o podpisanie pełnomocnictwa, aby móc włączyć się do sprawy. Zmierzyliśmy się z dobrze nam znaną firmą pożyczkową. Po pierwsze,  wnieśliśmy skuteczne zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym, następnie podjęliśmy się obrony procesowej. Wynik mógł być tylko jeden – sąd oddalił powództwo w całości! Czyli ponowny SUKCES!

W Kancelarii rozumiemy osoby zadłużone

Nasi prawnicy nie pozostali obojętni i postanowili wykorzystać całą swoją wiedzę aby pomóc naszej Klientce. Nikogo nie pytamy po co była ta pożyczka. Nie oceniamy! Widocznie w danej chwili pieniądze były potrzebne. Masz podobny problem? Skontaktuj się z nami. Pomożemy!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie: