Wygrana sprawa z Profi Credit. Nie jesteśmy w stanie zliczyć która to z kolei

Wygrana sprawa z Profi Credit oznacza, że znów udało nam się zlikwidować zadłużenie naszego Klienta. Sprawa dotyczyła długu na kwotę prawie 17 tysięcy złotych! Nasza znajomość prawa oraz determinacja zapewniła nam zwycięstwo!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 16815,38 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka przez Internet

To była bardzo szybka decyzja. Pan Jakub potrzebował dodatkowej gotówki. Postanowił poszukać firmy, która szybko udzieli pożyczki, bez zbędnych formalności. Ważne było, aby pożyczoną kwotę można było spłacać w miesięcznych ratach. Ze wszystkich firm reklamujących się w Internecie, mężczyzna wybrał Profi Credit.

Nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym

Pan Jakub po kilku miesiącach od wzięcia pożyczki, otrzymał nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. Co to takiego? To uproszczona forma dochodzenia należności. Sprawa rozpoznawana jest na posiedzeniu niejawnym, czyli sędzia rozpoznaje sprawę bez udziału stron. Następnie, jeśli w grę wchodzi roszczenie pieniężne, sąd wydaje nakaz zapłaty. Warto też podkreślić, że nakaz zapłaty wydany w postępowaniu nakazowym stanowi też tytuł zabezpieczenia. Więcej nt temat napisaliśmy w tym artykule -> https://portal-dluznika.pl/2017/02/14/dostales-nakaz-zaplaty-w-dzisiejszym-artykule-sciagawka-dla-tych-co-chca-sie-bronic-wnoszac-sprzeciw-od-nakazy-zaplaty/

Dodatkowo pożyczkodawca rozpoczyna swoje działania windykacyjne. Dzięki nim powinien dojść do porozumienia ze swoim Klientem, ale jak wiadomo, niektóre firmy próbują zmusić pożyczkobiorcę do natychmiastowej spłaty. W wielu przypadkach kwota roszczenia jest wygórowana.

Wygrana sprawa z Profi Credit

Nasz Klient należał do tych osób, które nigdy się nie poddawały. I tak, jak nie poddał się z poszukiwaniami firmy, która udzieliła mu pożyczki, tak wiedział, że są też takie firmy, które będą pomagały ze spłatą zadłużeń. Ponownie włączył komputer i odszukał kilka kancelarii, które specjalizują się w oddłużaniu.

Nasz zespół kolejny raz udowodnił, że warto jest powierzać nam swoje sprawy. Sprawę oczywiście wygraliśmy. Powództwo zostało oddalone w całości.

„Nie wyobrażają sobie Państwo jak jestem Wam wdzięczny. Te codzienne telefony doprowadzały mnie do szaleństwa. Sam na pewno nie potrafiłbym porozumieć się z tą firmą. Jeszcze raz dziękuję za Państwa zaangażowanie i skuteczną pomoc!”- podziękował w mailu nasz Klient.

Cieszymy się, gdy nasz zespół sprawił, że zadłużonych osób z każdym dniem jest coraz mniej!

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy