Portal-Dłużnika kontra Kancelaria Medius. Wygraliśmy kolejną sprawę

Portal-Dłużnika kolejny raz staje do walki z Kancelarią Medius. Przygotowana przez nas obrona procesowa była strzałem w dziesiątkę. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: 4124,82 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Codziennie napływają do nas nowe sprawy

Nasz portal cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Bardzo jesteśmy z tego zadowoleni, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dzięki temu coraz więcej osób przekonuje się, że z wielu problemów finansowych można znaleźć wyjście. Każdego dnia odbieramy mnóstwo telefonów i emaili. Również w naszym kalendarzu spotkań, jest coraz mniej wolnych terminów. To dobry znak, gdyż zadłużone osoby pragną walczyć o swoje prawa! Nasza Kancelaria chętnie w tym pomaga!

 Analiza dokumentów

Każda napływająca do nas sprawa jest traktowana indywidualnie. Z bardzo dużą dokładnością analizujemy każde pismo. Staramy się błyskawicznie działać, aby jak najszybciej pomóc uporać się z zadłużeniami. Wiemy, że windykacja może być nachalna i że im szybciej sprawimy, że dług zniknie, tym szybciej windykacja przestanie nachodzić naszych Klientów.

Z naszej wieloletniej praktyki wynika, że zdecydowaną większość spraw procesowych udaje się wygrać. Tych których nie jesteśmy w stanie wygrać zazwyczaj kończymy porozumieniami z wierzycielami. Połączenie negocjacji i procesów pozwala najefektywniej pomóc naszym Klientom.

Portal-Dłużnika

Z obserwacji widzimy, że najchętniej nasi Klienci kontaktują się z nami telefonicznie i mailowo. Są też również takie osoby, które wolą na spokojnie porozmawiać z naszym specjalistą w biurze.

Nam jest to naprawdę obojętne, która forma kontaktu jest dla Państwa najlepsza. Gwarantujemy, że na każdą zareagujemy możliwie najszybciej.

Sprawa, którą wygrał nasz adwokat dotyczyła długu w wysokości 4124,82 złotych. Dzięki silnym argumentom udowodnił błędy dokonane przez powoda i wygrał! Sąd oddalił powództwo w całości, a to oczywiście oznaczało, że cała kwota zadłużenia zniknęła.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: