• Home
  • Chwilówki
  • Przejęcie wierzytelności – RRM Limited domagał się prawie 6 tysięcy złotych

Przejęcie wierzytelności – RRM Limited domagał się prawie 6 tysięcy złotych

Przejęcie wierzytelności przez RRM Limited. Adwokat z naszej Kancelarii udowodnił, że popełniono błędy w cesji wierzytelności. Powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 5934 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przejęcie wierzytelności             

Pożyczka, którą wzięła pani Kinga nie miała nic wspólnego z firmą RRM Limited. Skąd w takim razie na nakazie zapłaty pojawiła się nazwa tej firmy?

Sprzedaż długu polega na tym, że wierzyciel pierwotny (cedent) przenosi swoją wierzytelność na inny podmiot (cesjonariusza). Niestety może to nastąpić bez zgody dłużnika, który pozostaje w nieświadomości. Przenoszenie wierzytelności nazywane jest cesją wierzytelności. Wraz z wierzytelnością na nabywcę przechodzą wszelkie związane z nią prawa, w szczególności roszczenie. A później sprawa nabiera tempa – nowy wierzyciel pragnie odebrać wyliczoną przez niego kwotę i uzyskuje sądowy nakaz zapłaty.

Wygrana sprawa

Pani Kinga postanowiła od razu powierzyć nam swoją sprawę. Podpisała z nami umowę i udzieliła pełnomocnictwa.

Pełnomocnik naszej Klientki dokładnie zapoznał się z każdym dokumentem związanym ze sprzedaną pożyczką. W naszej współpracy jest to bardzo ważne, ponieważ na tej podstawie wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty. Tak też było w sprawie Pani Kingi, sąd podzielił nasze racje i oddalił powództwo w całości!

 Celem naszej Kancelarii jest oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa to zespół ludzi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dokładają wszelkich starań, aby zlikwidować zadłużenia. W naszej firmie zajmujemy się długami wynikającymi z kredytów oraz chwilówek. Pragniemy pomagać każdemu, kto został niesłusznie pozwany. Wiele firm w sposób bezprawny stara się wyszarpać pieniądze od dłużników. Dokonując karygodnych metod windykacji, absolutnie nie zważając na los zadręczanych przez nich osób. Dla nich jedynym celem jest pozyskanie pieniędzy.

Nie umiemy przejść obojętnie koło takich zachować!

Jeśli masz już dość walczenia o swoje racje lub chcesz zaczerpnąć fachowej porady, skontaktuj się z nami. Pracujemy od poniedziałku do piątku, a w nagłych sprawach czasami naginamy nasze godziny pracy.

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: