• Home
  • Chwilówki
  • Powód cofa pozew, czyli umorzenia w sprawach: Debito, Lindorff, Best, Prokura, Hoist, Intrum

Powód cofa pozew, czyli umorzenia w sprawach: Debito, Lindorff, Best, Prokura, Hoist, Intrum

Bywa, że powód nie jest zainteresowany kontynuowaniem z nami sporu i zwyczajnie się poddaje cofając pozew o zapłatę przeciwko naszemu Klientowi. Tak właśnie było w sprawach z: Debito, Lindorff, Best, Prokura, Hoist, Intrum, które dziś prezentujemy. Nie ma nakazu, nie ma kosztów procesu, nie ma komornika. Gdyby te podmioty ponownie pozywały oczywiście podejmiemy obronę.

Wierzyciel: Debito, Lindorff, Best, Prokura, Hoist, Intrum
Wysokość długu: 3309,29 zł, 4662 zł, 3322,12 zł, 2845,30 zł, 6778,72 zł, 1398,06 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone wobec cofnięcia pozwu

Zaciągnięte pożyczki w bankach i parabankach

To co łączy każdego naszego Klienta to zaciąganie kredytów lub pożyczek. Wiele osób znajduje się w trudnej sytuacji życiowej i przyparci do muru muszą korzystać z zewnętrznego finansowania. Niektóre osoby bez zastanowienia szastają pieniędzmi, nie patrząc na późniejsze konsekwencje. Są też tacy, którzy w pogoni za marzeniami wzięli kredyt.

Historii jest naprawdę wiele. Każdy ma inne potrzeby, inne wymagania i cele.

Zadaniem naszej Kancelarii jest pomoc w zlikwidowaniu bezpodstawnych roszczeń! Skutecznie bronimy naszych Klientów i pozbawiamy ich długów.

Współpraca z naszą Kancelarią

Najczęściej z naszą Kancelarią kontaktują się osoby, które otrzymały sądowy nakaz zapłaty. Przerażeni, że ich sprawa może trafić do sądu, szukają pomocy. Kolejny raz pragniemy przypomnieć, że na sprzeciw od nakazu zapłaty jest 14 dni od momentu doręczenia nakazu zapłaty oraz że samo otrzymanie nakazu nie jest końcem świata. A że warto to robić, chyba już nikogo przekonywać nie trzeba.

Debito, Lindorff, Best, Prokura, Hoist, Intrum

Prezentujemy kilka spraw, w których każda historia jest inna, ale to co je łączy, to postanowienia orzekających sądów o umorzeniu prowadzonych postępowań wobec cofnięcia pozwów przez powodów. Widać podmioty te nie były zainteresowane dalszym prowadzeniem sporów i sprawy oddały bez walki.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: