Jak poradzić sobie z długiem? Jednym z rozwiązań jest współpraca z nami

Jak poradzić sobie z długiem? Na to pytanie mamy wiele odpowiedzi. Sprawa naszej Klientki jest kolejnym dowodem na to, że w oddłużaniu czujemy się jak ryba w wodzie. Za nami kolejna wygrana sprawa. Powód, czyli Kancelarie Medius przegrywa w sądzie!

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: 3207 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka pozabankowa to początek

Do naszej kancelarii przyszła pani Sylwia. W dłoni trzymała teczkę, w której mieściło się mnóstwo dokumentów. Jak się później okazało, każda kartka była bardzo istotna – były to pisma od powoda, który drogą sądową próbował wyegzekwować należne pieniądze.

Mój mąż zawsze o mnie dbał, starał się aby niczego nigdy mi nie brakowało. Uważał, że skoro moja wypłata jest zdecydowanie mniejsza od jego, to powinien pomóc mi w realizowaniu moich pasji. Niestety nic mi nie wspomniał o swoich problemach finansowych. Dopiero, gdy go zmusiłam do poważnej rozmowy, przyznał się, że aby dalej móc mnie wspierać, wziął kilka chwilówek. Zaczęły już trafiać do sądów” – mówiła kobieta.

Współpraca z naszą Kancelarią

Na szczęście mąż pani Sylwii o wszystkim jej opowiedział. Przyznał się, że gdyby nie nakaz zapłaty, to na pewno zachowałby swoje długi dla siebie. Jednak przerażony wizją komornika, o wszystkim jej powiedział. Po kilki dniach jego żona odwiedziła naszą Kancelarię.

Sprawa pani Sylwii, a właściwie jej męża, jest kolejną wygraną z Kancelarią Medius. Tym razem również dokonaliśmy wszelkich starań, aby zadłużenie naszego Klienta zniknęło. Po wniesionym przez nas sprzeciwie od nakazu zapłaty i dalszych pismach procesowych Sąd oddalił powództwo w całości!

Jak poradzić sobie z długiem?

Zachęcamy Państwa do szybkiego działania. Proszę pamiętać, że na sprzeciw od nakazu zapłaty jest zawsze 14 dni.

Na naszym portalu zamieszczamy tylko część wygranych spraw. Jest ich mnóstwo! A to najlepszy dowód na to, że skutecznie prowadzimy oddłużanie.

Jeśli masz do nas pytania – po prostu skontaktuj się z nami. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy