Jak poradzić sobie z długiem? Jednym z rozwiązań jest współpraca z nami

Jak poradzić sobie z długiem? Na to pytanie mamy wiele odpowiedzi. Sprawa naszej Klientki jest kolejnym dowodem na to, że w oddłużaniu czujemy się jak ryba w wodzie. Za nami kolejna wygrana sprawa. Powód, czyli Kancelarie Medius przegrywa w sądzie!

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: 3207 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka pozabankowa to początek

Do naszej kancelarii przyszła pani Sylwia. W dłoni trzymała teczkę, w której mieściło się mnóstwo dokumentów. Jak się później okazało, każda kartka była bardzo istotna – były to pisma od powoda, który drogą sądową próbował wyegzekwować należne pieniądze.

Mój mąż zawsze o mnie dbał, starał się aby niczego nigdy mi nie brakowało. Uważał, że skoro moja wypłata jest zdecydowanie mniejsza od jego, to powinien pomóc mi w realizowaniu moich pasji. Niestety nic mi nie wspomniał o swoich problemach finansowych. Dopiero, gdy go zmusiłam do poważnej rozmowy, przyznał się, że aby dalej móc mnie wspierać, wziął kilka chwilówek. Zaczęły już trafiać do sądów” – mówiła kobieta.

Współpraca z naszą Kancelarią

Na szczęście mąż pani Sylwii o wszystkim jej opowiedział. Przyznał się, że gdyby nie nakaz zapłaty, to na pewno zachowałby swoje długi dla siebie. Jednak przerażony wizją komornika, o wszystkim jej powiedział. Po kilki dniach jego żona odwiedziła naszą Kancelarię.

Sprawa pani Sylwii, a właściwie jej męża, jest kolejną wygraną z Kancelarią Medius. Tym razem również dokonaliśmy wszelkich starań, aby zadłużenie naszego Klienta zniknęło. Po wniesionym przez nas sprzeciwie od nakazu zapłaty i dalszych pismach procesowych Sąd oddalił powództwo w całości!

Jak poradzić sobie z długiem?

Zachęcamy Państwa do szybkiego działania. Proszę pamiętać, że na sprzeciw od nakazu zapłaty jest zawsze 14 dni.

Na naszym portalu zamieszczamy tylko część wygranych spraw. Jest ich mnóstwo! A to najlepszy dowód na to, że skutecznie prowadzimy oddłużanie.

Jeśli masz do nas pytania – po prostu skontaktuj się z nami. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: