• Home
  • Chwilówki
  • Wyjście z długów na przykładzie Profi Credit, czyli jak skutecznie pozbyć się zadłużenia

Wyjście z długów na przykładzie Profi Credit, czyli jak skutecznie pozbyć się zadłużenia

Wyjście z długów może wydawać się trudne. Zwłaszcza, gdy po drugiej stronie znajduje się Profi Credit i ich najgorsza windykacja. Na szczęście nasza Kancelaria nigdy się nie poddaje i zawsze staje do obrony dłużnika. Za nami kolejna wygrana sprawa, w której Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 7536,25 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka pozabankowa, która stała się problemem

Na początku z każdą pożyczką z parabanku jest tak samo – ratuje z trudnej sytuacji. I bez znaczenia, czy pieniądze mają posłużyć na spłatę rachunków, zakupu drogich leków, czy może na zakup nowego sprzętu domowego. W każdej sytuacji zaspokajają one nasze potrzeby. Niestety po pewnym czasie problem zaczyna wychodzić na światło dziennie. A niczego nieświadomy pożyczkodawca jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że w chwili podpisania umowy podpisał cyrograf.

Wiele firm pożyczkowych, zwłaszcza tych działających przez Internet, liczy na to, że potencjalny klient nie będzie czytał uważnie umowy. Skuszony szybką pożyczką, od razu zaakceptuje wszystkie warunki umowy.

Dlaczego tak szybko decydujemy się na pożyczkę?

Oczywiście głównym powodem jest konieczność zdobycia szybko pieniędzy. Wchodząc na stronę internetową widzimy przyciągające grafiki i umiejętnie napisane teksty, które mają jeszcze bardziej zachęcić do skorzystania z oferty. Odbiorca widzi chwytliwe nagłówki: szybko, wygodnie, bez prowizji, niskie raty. A do tego, obrazki na stronie przedstawiają uśmiechnięte osoby, które absolutnie nie kojarzą się z problemami. Kolejnym czynnikiem jest wygoda i szybkość udzielenia pożyczki. Nie trzeba wychodzić z domu, można usiąść wygodnie na swojej ulubionej kanapie i klikając kilka razy, otrzymać wskazaną przez nas kwotę. Dodatkowo nikt nas nie ocenia, nikt nie patrzy na nas krzywo i nie zadaje mnóstwa pytań.

Wyjście z długów 

Pani Agnieszka potrzebowała gotówki i nie miała ochoty, by ktokolwiek ją oceniał i zadawał kłopotliwe pytania. Błyskawicznie wypełniła formularz i otrzymała na konto pieniądze. Niestety, gdy noga jej się powinęła, miała tylko niezapłacone w terminie dwie raty, z sądu przyszła przesyłka polecona z nakazem zapłaty. Korzystając znów z Internetu, odnalazła naszą Kancelarię i jak to było w przypadku pożyczki – wypełniła formularz kontaktowy. Nasza firma jednak nie sprzedaje kota w worku. Bardzo szybko odpisaliśmy na wiadomość naszej Klientki. Zaprosiliśmy ją na spotkanie i poprosiliśmy, by wzięła ze sobą wszystkie dokumenty związane z pożyczką z Profi Credit. Po dokładnej analizie, nasz adwokat wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie wdał się w spór z firmą pożyczkową. Na szczęście sprawa szybko się zakończyła, a sąd wydał wyrok. Powództwo zostało oddalone w całości, czyli zadłużenie na ponad 7500 złotych przestało istnieć!

Chcesz dowiedzieć się jak oddłużania nasza kancelaria? Skontaktuj się z nami!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: