• Home
  • Chwilówki
  • Skuteczna antywindykacja. Profi Credit przegrało kolejną sprawę o roszczenia z weksla

Skuteczna antywindykacja. Profi Credit przegrało kolejną sprawę o roszczenia z weksla

Skuteczna antywindykacja. Po odebraniu nakazu zapłaty, nasza Klientka przekazała pełnomocnikowi swoją sprawę. Adwokat wniósł zarzuty, a następnie wdał się w spór. Decyzja sądu mogła być tylko jedna, czyli wyrok oddalający powództwo.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 7277,99 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone

Nie podejmuj pochopnie decyzji o zaciągnięciu pożyczki!

„Ratujcie mnie! Nie wiem co mnie podkusiło i dlaczego wzięłam pożyczkę w parabanku. Chcę zaznaczyć, że jest to jedyne zobowiązanie finansowe jakie posiadam. Nie mam innych kredytów i chwilówek. Po tym co się teraz dzieje, mam wrażenie jakbym miała ich kilkadziesiąt!”- mówiła pani Izabela.

„Oni dosłownie pojawiają się wszędzie: nachodzą mnie w pracy,  w domu, oczerniają w oczach sąsiadów. To, co oni wyprawiają, przechodzi wszelkie ludzkie granice! Zachowują się jakby byli ponad prawem!” – relacjonowała dalej kobieta.

Skuteczna antywindykacja

Kiedy padła nazwa firmy pożyczkowej, od razu wiedzieliśmy z czym musiała zmagać się załamana kobieta. Jak się okazuje, nie trzeba mieć kilkunastu wierzycieli, aby nasze życie zmieniło się w jeden wielki koszmar. Wystarczy jeden, który w sposób „szczególny” potrafi uprzykrzyć nasze życie. Od lat walczymy z tym podmiotem i skutecznie udowadniamy, że roszczenia wobec naszych Klientów nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dotyczy to oczywiście kwot jakie są dochodzone nakazami zapłaty. Skutecznie oddłużamy naszych Klientów!

Pomagamy w wyjściu z długów

Kiedy zapoznaliśmy się z pozwem i nakazem zapłaty w postępowaniu nakazowym, który pani Iza odebrała z Sądu Rejonowego, od razu przypuszczaliśmy, że roszczenie nie jest zasadne. Poprosiliśmy jeszcze o dostarczenie potwierdzeń wszystkich wpłat dokonanych z tytułu zaciągniętej pożyczki i mieliśmy już pełen obraz sprawy. Nasze najmniejsze wątpliwości zostały w 100% rozwiane.

Pozostała jeszcze decyzja o udzieleniu nam pełnomocnictwa, aby adwokat mógł zabrać się do pracy. Kiedy dokumenty zostały podpisane, ruszyliśmy do obrony.

Sprzeciw od nakazu, obrona procesowa i kolejne powództwo oddalone. Ponownie nasi adwokaci nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania. Udowodnili, że doskonale wiedzą, co robią. Wygrali sprawę!

Za nami ponowny sukces, oddalone powództwo i zadowolony, wolny od długów Klient!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: