• Home
  • Chwilówki
  • Bardzo nietypowa sprawa! Kwota dochodzona pozwem nie przekraczała 40 złotych!

Bardzo nietypowa sprawa! Kwota dochodzona pozwem nie przekraczała 40 złotych!

Nakaz zapłaty z sądu został doręczony do pana Darka, a że był już naszym Klientem w innej sprawie wzięliśmy sprawę na tapetę. Raport NSFIZ nie miał żadnych szans na wygraną. Udowodniliśmy, że roszczenie było bezpodstawne. I pomyśleć, że gdyby sprawa trafiła do komornika do spłaty byłoby już kilkaset złotych więcej.

Wierzyciel: Raport NSFIZ
Wysokość długu: 35,93 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kancelaria, która likwiduje długi

Pan Darek jest naszym stałym Klientem. Oddłużamy go kompleksowo od wielu miesięcy. W tym czasie wygraliśmy kilka spraw procesowych, podpisaliśmy kilka dobrych ugód. Co mogliśmy zrobić, gdy przyniósł kolejny nakaz zapłaty? No właśnie, wbrew pozorom najpierw było śmiesznie i wesoło… Ale po kolei…

Okazało się, że kwota, której domagał się od naszego Klienta powód, wynosiła 35,93 zł. Nasz kolega, adwokat, nie mógł wyjść ze zdziwienia. Jeszcze o 40 zł się nie procesował. Postanowiliśmy jednak sprawę potraktować poważnie i oczywiście przyjęliśmy pełnomocnictwo. Skutecznie rozprawiliśmy się z powództwem i samym żądaniem pozwu!

Nakaz zapłaty z sądu i nasz sprzeciw

Aby przystąpić do obrony, musieliśmy zachować się tak, jak w przypadku każdej innej sprawy: podpisaliśmy umowę i poprosiliśmy o udzielenie pełnomocnictwa. Dopiero po tych czynnościach mogliśmy ruszyć dalej. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd nie miał wyjścia i oddalił powództwo w całości.

Masz pytania związane z Twoim długiem? Napisz do nas

Odpowiadamy na każde pytania, które dotyczą długów. Chętnie podejmujemy się obrony procesowej i negocjacji z wierzycielami. Staramy się, aby każda sprawa zakończyła się wygraną dla naszego Klienta.

Jeśli właśnie otrzymałeś nakaz zapłaty, skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci co można z nim zrobić. A jeśli od razu jesteś pewien, że mamy reprezentować Twoje sprawy, umów się na spotkanie i pamiętaj, by zabrać ze sobą dokumenty związane z pożyczką. Dzięki temu będziemy mogli natychmiast podjąć współpracę.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: