• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty z Profi Credit na kilkanaście tysięcy złotych. Sąd oddala powództwo! Wygrywamy!

Nakaz zapłaty z Profi Credit na kilkanaście tysięcy złotych. Sąd oddala powództwo! Wygrywamy!

Nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym trafił do naszego Klienta. Po kilku dniach mężczyzna nie wahał się ani chwili dłużej i powierzył naszej Kancelarii swoją sprawę. To była bardzo słuszna decyzja! Sąd podzielił w pełni argumenty naszego adwokata i oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 14513,02 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty i wyimaginowane roszczenie!

Profi Credit to firma, która nigdy nie przestanie nas zaskakiwać wysokością kwot, których żąda od naszych Klientów w nakazach zapłaty. Kiedy zadzwonił do naszej kancelarii pan Dawid, usłyszeliśmy:„Ja chyba oszaleję! Czego oni jeszcze chcą? Spłaciłem to, co od nich dostałem na konto. Potem miałem trudności finansowe i zaczął mnie odwiedzać pan z windykacji. Żądał natychmiastowych wpłat. Sprzedałem motor syna i dałem windykatorowi pieniądze. Byłem przekonany, że już wszystko jest spłacone! Do wczoraj była cisza i spokój. A teraz odebrałem list polecony, w którym był nakaz zapłaty na ponad czternaście tysięcy!”.

Dług, którego nie powinno być

Z tym podmiotem spotykamy się wyjątkowo często w sądzie. Jak nauczyło nas doświadczenie, wiemy, że kwoty domniemanego zadłużenia przeważnie zamiast maleć – rosną. Najciekawsze jest to, że długu przeważnie nie ma! Roszczenia są niezasadne i wyssane z palca. Należy się temu przeciwstawiać i bronić w sądzie! Nasza kancelaria pomaga właśnie takim przypadkom.

Skutecznie oddłużamy

„Czytałem wpisy na Portalu Dłużnika i zdecydowałem się na kontakt z państwa kancelarią. Zachęciła mnie skuteczność działań potwierdzona wyrokami. Jestem zdecydowany powierzyć Państwu moją sprawę” – pisał nasz Klient

Pan Dawid przesłał do kancelarii wszystkie potrzebne dokumenty i niezbędne do podjęcia działań pełnomocnictwo. Nasi adwokaci mogli przystąpić do szczegółowej analizy dokumentów i ustalić plan oddłużania. Wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym, które okazały się na tyle trafne, że Sąd postanowieniem wstrzymał wykonanie tego nakazu. Następnie wdaliśmy się w spór i jak się okazało, Sąd podzielił nasze stanowisko i oddalił powództwo w całości.

Mamy za sobą kolejną wygraną sprawę i zadowolonego z Klienta!

Jeśli posiadacie Państwo podobne problemy, nie czekajcie. Skontaktujcie się z naszą kancelarią, a znajdziemy wyjście z trudnej sytuacji!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: