Refinansowanie pożyczki, co to właściwie jest? W jaki sposób pomaga nasza Kancelaria?

Refinansowanie pożyczki w KIM Finance. Wpłaty, których dokonała nasza Klientka powinny pomniejszyć kwotę zadłużenia. Na szczęście udało nam się udowodnić to przed Sądem i powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: KIM Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: 4528,22 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w parabanku

Pani Anna zawsze wspierała swoją rodziną. Nic dziwnego, że gdy rodzice zaczęli mieć kłopoty finansowe, postanowiła im pomóc. Wraz z mężem zadeklarowali chęć spłacania kredytu. Niestety mąż pani Anny stracił pracę, a rodzicom zaczęto grozić komornikiem. W tej sytuacji kobieta postanowiła wziąć pożyczkę w parabanku i raz na zawsze pozbawić rodziców zobowiązania. Nie przewidziała jednak tego, że pomagając innym, sama wpakuje się w poważne kłopoty.

Refinansowanie pożyczki

„Nie wiesz jak spłacić swoją pożyczkę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie” – takimi hasłami kuszą parabanki. Nasza Klientka nie widziała innego wyjścia z sytuacji i postanowiła skorzystać z ich oferty refinansowania. A czym tak właściwie jest refinansowanie pożyczki?

To nic innego jak zaciągnięcie nowego zobowiązania finansowego na poczet spłaty długu u poprzedniego pożyczkodawcy. Wygląda to w następujący sposób:

U pierwszego pożyczkodawcy otrzymuje się chwilówkę na daną kwotę i czas oddania pieniędzy. Gdy okazuje się, że klient nie będzie w stanie oddać kwoty zadłużenia w terminie, zgłasza problem i akceptuje zaproponowane przez pożyczkodawcę rozwiązanie. Następnie przedstawiciel w parabanku w jego imieniu składa wniosek do innej firmy udzielającej chwilówek, która ma udzielić mu pożyczki na spłatę długu. Po pewnym czasie wymagana kwota zostaje dostarczona przelewem do pierwszej firmy. Ale stop, to nie koniec!

Należy pamiętać, że firma, która nam pomogła oczekuje spłaty długu. Teraz to oni wymagają pełnej spłaty zadłużenia i doliczają do tego dodatkowe koszty.

Pomoc osobie zadłużonej 

Pani Anna kilkakrotnie korzystała z „pomocy” różnych firm. Niestety nie mogła oddawać pieniędzy na czas i przez to jej dług stale się powiększał. W końcu na nakazie zobaczyła 4528,22 złotych!

Na całe szczęście naszym specjalistom wielokrotnie udało się obronić dłużnika. Dokładnie wiedzą jak uargumentować pismo, aby sprawa miała swoje pozytywne zakończenie.

Sprzeciw od nakazu zapłaty, który przygotował pełnomocnik pani Anny okazał się skuteczny. Po nim zostały wniesione pisma procesowe, a ostatecznie powództwo zostało oddalone w całości!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy