• Home
  • Obrona w sądzie
  • Zadłużenie w Open Finance Wierzytelności Detalicznych NSFIZ. Udowodniliśmy naszą skuteczność!

Zadłużenie w Open Finance Wierzytelności Detalicznych NSFIZ. Udowodniliśmy naszą skuteczność!

Zadłużenie, które zostało wyliczone przez Open Finance Wierzytelności Detalicznych NSFIZ, wynosiło ponad 32 tysiące złotych! Kwota była ogromna, ale na szczęście naszej Kancelarii udało się ją zlikwidować. Po naszej obronie całość zniknęła!

Wierzyciel: Open Finance Wierzytelności Detalicznych NSFIZ
Wysokość długu: 32.482,72 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Formularz kontaktowy na naszym portalu

Aby nawiązać z nami współpracę, stworzyliśmy kilka dróg kontaktowych. Jedną z nich jest oczywiście kontakt telefoniczny. Podczas rozmowy mogą zaczerpnąć Państwo potrzebnych informacji lub umówić się na spotkanie. Przypadku tego drugiego – tutaj osobiście mogą Państwo przedstawić swoją sprawę i dowiedzieć się na czym polega proces oddłużania. Dodatkowo jesteśmy w stanie spojrzeć na dokumenty i je przeanalizować.
Trzecią, ale równie dobrą formą komunikacji jest Internet. Tutaj zachęcamy do wysłania do nas maila lub wypełnienie formularzu kontaktowego:

https://portal-dluznika.pl/formularz-kontaktowy/

Na każdą wiadomość staramy się natychmiast reagować.

Zadłużenie na ogromną kwotę

„Szanowni Państwo, piszę do Was, ponieważ nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto zdoła mi pomóc. Przeanalizowałam dokładnie zamieszczone na portalu sprawy i mam nadzieję, że i w moim przypadku okażecie się skuteczni. Nie mam już nic do stracenia, dlatego od razu chciałabym powierzyć Wam moją sprawę. Proszę, pomóżcie!” – napisała nasza Klientka.

Kwota o jakiej wspominała kobieta wynosiła ponad 32 tysiące złotych! Dla nas wysokość zadłużenia nie gra roli. Walczymy o te małe, jak i te ogromne zadłużenia!

Pomoc w oddłużaniu

Z ogromną dokładnością adwokat naszej Klientki przeanalizował dokumenty w sprawie. Głównym zarzutem, który został przez niego podniesiony był brak legitymacji czynnej po stronie powoda. Inaczej mówiąc powód nie był uprawniony do dochodzenia roszczenia przed sądem. Sąd przyznał rację i tym sposobem sprawa zakończyła się naszym sukcesem!

Nasza Kancelaria prowadzi sprawy związane z oddłużaniem. Codziennie napływają do nas kolejne historie, które staramy się doprowadzić do końca. Zależy nam, aby pomóc każdemu, komu zostały błędnie naliczone koszty!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: