Pomoc przy długach w Takto NSFIZ. Historia jak to znów skutecznie oddłużyliśmy

Pomoc przy długach to główne zadanie naszej Kancelarii. Postanowiliśmy pomagać każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Kiedy Takto NSFIZ uzyskało sądowy nakaz zapłaty, kilka dni później naszą Kancelarię odwiedziło małżeństwo zadłużonych i smutnych ludzi. Powierzyli nam tę i kilka innych spraw zadłużeniowych. Można powiedzieć, że to była najlepsza decyzja w ich życiu. Nie mają długu w Takto NSFIZ, a trzy kolejne sprawy za chwilę także skończą się wygraną.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 12563,86 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka przez Internet

Wystarczy kilka kliknięć myszką, by na konto pożyczkobiorcy została przelana potrzebna mu suma. Jedyne warunki, które należy spełnić to: przesłanie skanu dowodu osobistego oraz przelanie 1 zł, by pożyczkodawca mógł zweryfikować, czy klient jest wiarygodny czy nie. Od tego momentu, po kilku minutach (ok. 20) na numer konta, z którego został dokonany drobny przelew, trafia wymagana przez klienta kwota. Wydaje się proste, a do tego nie trzeba wychodzić z domu. Niestety wiele osób korzysta z takich pożyczek, a potem dziwi się ich następstwami.

Portal, który ma otworzyć oczy

Zadaniem naszej kancelarii jest pomoc w oddłużaniu. Działamy na terenie całego kraju, mimo, że nasze biuro mieści się w Łodzi. Ale nie tylko w ten sposób chcemy pomagać. Stworzyliśmy Portal-Dłużnika po to, aby otwierać ludziom oczy. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, że jeśli już musicie Państwo skorzystać z oferty parabanku, warto żeby wiedzieć na co tak naprawdę zwrócić uwagę. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach jest to jedyne rozwiązanie.

Pomoc przy długach w Takto NSFIZ

Naszą kancelarię odwiedziło małżeństwo. Otrzymali nakaz zapłaty od nieznanej im firmy.

„Jakiś czas temu braliśmy pożyczkę. Ale z naszych zapisów powinna ona być spłacona. Nie mamy pojęcia czego innego może dotyczyć ten nakaz. Poza tą jedną kwotą, nigdy nie pożyczaliśmy pieniędzy. A może ktoś na nasze dane wziął kredyt? Czy jest to możliwe?” – zadawali pytania nasi Klienci podczas spotkania.

W niektórych sprawach wystarczy nam podanie samej nazwy powoda. W tym przypadku wiedzieliśmy jak działa Takto NSFIZ. Oczywiście postanowiliśmy pomóc parze, która poprosiła nas o pomoc. Po podpisaniu wszystkich potrzebnych nam dokumentów, przystąpiliśmy do oddłużania. Sprawa zakończyła się wygraną. Oczywiście dla naszej Kancelarii!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy