• Home
  • Chwilówki
  • Profesjonalne oddłużanie, czyli kolejna wygrana sprawa

Profesjonalne oddłużanie, czyli kolejna wygrana sprawa

Profesjonalne oddłużanie – tym zajmuje się nasza Kancelaria. Nasz zespół adwokatów kolejny raz udowodnił, że można wygrać z ogromnym zadłużeniem. Sąd oddalił powództwo w całości! 

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 9565,21 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka przez Internet

Bardzo dużo osób korzystających z takiej formy usługi, nie zdaje sobie sprawy jakie mogą być konsekwencje. Wiele osób cieszy się, że jest w końcu firma, która udzieli im pożyczki, a do tego sposób na zaciągnięcie pożyczki jest chyba najwygodniejszą formą jaka może być. Pożyczka przez Internet jest błyskawiczna i nie wymaga zbyt dużych czynności. A pieniądze trafiają na konto w błyskawicznym tempie. Brzmi dobrze, ale niestety do pewnego czasu.

Jak nie powinna przebiegać windykacja

Wezwanie do zapłaty rzekomego długu powinno odbywać się w formie pisemnej lub telefonicznej. Celem windykacji jest porozumienie z dłużnikiem. Absolutnie nie powinny zostać tutaj naruszone dobra osobiste! Pisma nie mają prawa zawierać gróźb. Telefoniczne rozmowy nie mogą doprowadzać do obrazy dłużnika, zastraszania jego lub rodziny. A najbardziej karygodną formą windykacji jest naruszanie prywatności. Już nie raz słyszeliśmy jak windykator ogłaszał sąsiadom, że pan X.Y. jest dłużnikiem i należy go unikać. To tylko niektóre przykłady bezprawnego działania.

Nasz Klient miał już dość. Jego stan psychiczny każdego dnia ulegał zmianie – raz popadał w ciężki, depresyjny nastrój, a kilka dni później był przepełniony nadzieją, że istnieje jakaś firma, która na pewno mu pomoże.

W ostatnim momencie mężczyzna zadzwonił na nasz numer.

Profesjonalne oddłużanie

Nasza kancelaria obrała główny cel – oddłużanie. Są oczywiście dłużnicy, którzy po prostu przestali spłacać zobowiązania i winni są oddanie należnych pieniędzy. My natomiast walczymy z takimi firmami, które żerują na pokrzywdzonych osobach. Doliczają dodatkowe prowizje, ukrywają koszty, często rolują długi wpędzając w dalsze  kłopoty…

Nasz Klient był zdecydowany do walki z Profi Credit. Nie potrafił wyliczyć jakim cudem jego małe zadłużenie urosło do tak ogromnej kwoty jaka widniała na nakazie zapłaty – ponad 9500 złotych!

Na szczęście dobrze znamy wszystkie zagrywki tego pożyczkodawcy. Wystarczyło, że dokładnie przejrzeliśmy dokumenty naszego Klienta i znaleźliśmy ukryte kwoty. Natychmiast przystąpiliśmy do obrony. Po naszej interwencji cała kwota wskazana na nakazie przestała istnieć!

Nieprawdą jest, że po otrzymaniu nakazu zapłaty sprawa jest przegrana. Mamy świadomość, że ciężko jest osobom zadłużonym, dlatego postanowiliśmy im pomagać. Większość spraw kończy się ogromnym sukcesem.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: