Pozew Alior Bank. Kancelaria stanęła do obrony pani Roksany i wygrała sprawę!

Pozew Alior Bank. Brzmi poważnie. Kwota na nakazie sądowym również wygląda poważnie – ponad 68 tysięcy złotych! Podjęliśmy się obrony naszej Klientki. Decyzja Sądu w pełni nas usatysfakcjonowała – powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: Alior Bank S.A.
Wysokość długu: 68.891,24 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kredyt w Alior Banku, wypowiedzenie umowy...

Kilka lat temu nasza Klientka otrzymała kredyt w Alior Banku. Przez lata kredyt był sumiennie spłacany, aż do pewnego momentu. Nagle pani Roksana straciła pracę, oszczędności błyskawicznie zaczęły się kończyć, a rachunki jak wiadomo systematycznie należało opłacać. Jedynym wyjście było zaprzestanie spłat co miesięcznych rat. Pomimo chęci na porozumienie z bankiem, instytucja nie chciała w żaden sposób iść swojej klientce na rękę. Pani Roksana do samego Alior Banku wysłała 20. pism z prośbą o ugodę... Niestety. Bezduszność zwyciężyła nad zdrowym rozsądkiem. W końcu sprawa trafiła do sądu.

Pozew Alior Bank i nakaz zapłaty na wielką kwotę

„Kiedy otworzyłam kopertę myślałam, że dostanę zawału! Nigdy nie przypuszczałam, że kiedykolwiek zostanę pozwana do sądu. Starałam się wszystko regularnie spłacać i wydawało mi się, że dzięki temu bank spojrzy nam mnie trochę przychylniej. W końcu przez te wszystkie lata regularnie oddawałam pieniądze. Nie wymyśliłam sobie swoich problemów. Przecież kiedyś znajdę pracę i oddam im wszystko, to tylko przejściowy etap w moim życiu” – mówiła zrozpaczona kobieta.

Na całe szczęście są Kancelarie, które wiedzą jak pomóc!

Oddłużanie to nasza specjalność!

Na szczęście nas nie przerażają podawane kwoty w nakazach zapłaty. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i bez żadnych emocji. Dzięki temu możemy solidnie przygotować się do obrony. To, że bank pozywa nie oznacza, że sprawa jest z góry przegrana. Czasy gdy niekonstytucyjne BTE było przywilejem banków i kredytobiorca o komornik dowiadywał się od komornika już dawno minęły.

I tym razem udało nam się udowodnić, że potrafimy skutecznie działać. Nawet, gdy w grę wchodzi tak duża kwota!

Po dokładnej analizie wszystkich dokumentów, nasz adwokat wdał się w spór. Sprawa zakończyła się zwycięstwem! Sąd powództwo oddalił w całości!

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli również w Twojej sprawie, daj nam znać! Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, a my na pewno odpowiemy.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy